Jeden z trzech, poradźcie

Morfeusz42

New member
Skoro już zostałem wezwany do tablicy to powiem od siebie tyle - nie chcę na problem awaryjności patrzeć jednostronnie ale faktem jest że Sharpy czasami zawodzą i to w elemencie wydawało by się wymagającym największej stabilności pracy - chodzi o zasilacz. Nie wiem w czym tkwi problem, ale występuje. To tyle co do Sharpa. Jeśli chodzi o Toshibę to tak na poważnie elektronikę mają taką samą - Z3030 niczym nie różni się od ZF355 i odwrotnie. Różnica tkwi w matrycy i nowym wzornictwie obudowy. Co do podnoszonych przez forumowiczów kątów widzenia - moje zdanie w tej kwestji widnieje w podpisie. A tak swoją drogą czytając powtarzane jak mantra zdania o kątach bocznych zastanawiam się, czy Ci wszyscy piszący o tym "problemie" kupują telewizory do świetlicy czy dla siebie?! Bo ja nie wyobrażam sobie, że mogę film oglądać siedząc gdzieś przypadkowo w pokoju a nie na wprost telewizora... ale to moja opinia - inni mają być może inne przyzwyczajenia i oglądają tak jak kupują ... czytając o kontrastach, kątach bocznych i innych bzdurach marketingowych nie patrząc tak na prawdę na obraz :( Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru na lata.
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
To ,że znaczny spadek jakości obrazu przy patrzeniu na ekran pod kątem(już ok.45 st.) akurat Tobie nie przeszkadza,to jeszcze nie powód,żeby ten problem nazywać bzdurą marketingową.Nie wyobrażasz sobie oglądania filmu siedząc z boku,gdzieś przypadkowo w pokoju?Widocznie telewizor Tobie służy wyłącznie do oglądania filmów.Większości ludzi telewizor służy do oglądania programu telewizyjnego.Często odbywa się to chwilowo z różnych miejsc w pokoju,np.kobiety zerkają na ekran w trakcie wykonywania różnych czynności domowych.Są też na świecie rodziny,których kilku członków jednocześnie cieszy się wspólnym oglądaniem tv,a wtedy niemal zawsze ktoś musi zająć miejsce nieco z boku-wszyscy na wprost się nie zmieszczą.Ja również b.często spoglądam na ekran np.przechodząc i dostawałbym szału gdybym widział to co widać w tv z tym problemem - szarofioletowe czy szaroniebieskie czernie,blaknięcie wszystkich kolorów itd.
Zapewniam Cię,że nie mam świetlicy.
 

michk

New member
wybór padł - Toshiba 40'' zf355, widziałem obok siebie wszystkie 3 i ten zrobił na mnie najlepsze wrażenie - takiej czerni pozostałe 2 mogą pozazdrościć, a smużenia praktycznie w ogóle nie widać, jak przyjdzie podzielę się wrażeniami:)
 
Do góry