JBL E60 z HK255 / Denon1910

Whiplash

New member
Bez reklam
Witam !
Mam okazje kupic e60 za 800zl nowki ,aktualnie posiadam stary zestaw 5,0 eltax discovery podpiete do hk255. Nie wykluczam wymiany na denona wiec mam pytanie czy e60 dobrze zagraja z nimi dwoma i nic sie nie stanie kiedy Fronty beda mialy 8ohm a reszta mniej (eltaxy 4-8ohm)
Pozdrawiam!
 

kamil91

New member
Jak masz harmana to po co zmieniać ampa lepiej do tego głośniki sobie zmień bo h/k to naie najgorszy sprzęt całkiem dobry a denon też niczego sobie kwestia gustu kto jaki kolor skrzynki lubi
 

Kaszan

New member
Nie ma sensu wymieniać ampa, hk 255 to bardzo dobry sprzęt. Zainwestuj lepiej w kolumny i nie sugeruj się zbytnio "papierową" ilością omów- w rzeczywistości e60 8 omów nie mają na pewno a nie wiem czy będą miały chociaż 6.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Z ampami mam tyle dobrze ze kolega ze sklepu pozwoli mi wziac denona do domu porownac z harmanem na spokojnie i oddac ten co mi nie przypasi ,bo harmana mam narazie na probe:)

Btw zaskoczyles mnie tym ze e60 nie maja 8 ohm wiec po co wogole podaja takie informacje skoro sa one wyssane z palca?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Whiplash napisał:
Btw zaskoczyles mnie tym ze e60 nie maja 8 ohm wiec po co wogole podaja takie informacje skoro sa one wyssane z palca?
"Małketing". Dali podawało najgorszą (najniższą) impedancję z całego zakresu i im kolumny się nie sprzedawały, trochę "podbili" na papierze charakterystyki i sprzedaż wzrosła. Często kolumny oznaczone jako 6Ohm schodzą poniżej 3 przy niskich częstotliwościach - dopóki nie słucha się naprawdę głośno - nie ma problemu.
 
Do góry