Jamo Sub 200

mario.79

New member
Chcę kupić subwoofer Jamo Sub 200, ale nie wiem jak go podłączyć. Ma dwa wyjścia RCA L i R a amplituner Pioneer ma jedno wyjście. Da się to podłączyć a jeśli tak to jakim kablem ?
 

knox

Klub HDTV.com.pl
vip
Cześć, o podłączeniu subwoofera poczytasz tutaj. (btw. super art)
Zastanów się nad tym Jamo, ja rozważałem jego zakup, ale na papierze wydawał mi się kiepski, myślę że niewiele dokładając możesz znaleźć coś ciekawszego (to tylko moja opinia po niecałym miesiącu rozpoznawania sprzętu, więc jakoś mocno się nią nie sugeruj).
pozdro
 

mario.79

New member
A czy będzie grał subwoofer jak podłącze DVD do gniazda cyfrowego np coaxial ? W amplu mam jedno wyjście RCA na suba, a tym subie są 2 wyjscia L i R
 

timbot

New member
Bez reklam
knox napisał:
W subie masz nie 2 wyjścia tylko wejścia, a podłączenie masz w linku w poście wyżej punkt 4.1 ;)
jasno tam jest wytlumaczone, od siebie dodam, ze tak jest. na wlasnej skorze kombinowalem z uzyciem rozgaleznika z wyjscia ampli stereo na dwa wejscia na suba. nie ma to zadnego sensu. teraz wszystko jest na jednym cinchu tak jak w punkcie 4.1 powyzszego linka i smga jak nalezy.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
mario.79 napisał:
Chcę kupić subwoofer Jamo Sub 200, ale nie wiem jak go podłączyć. Ma dwa wyjścia RCA L i R a amplituner Pioneer ma jedno wyjście. Da się to podłączyć a jeśli tak to jakim kablem ?


Musisz się liczyć z tym że będzie "sobie podgrywał" :p


Można oczywiście podłączyć wszystko, ale najlepiej jest jak amplituner MA ODPOWIEDNIE wyjście na subwoofer.:krol:


Jamo to dobry wybór!

Powodzenia :eek:k:
 

Piotrekop

New member
timbot napisał:
jasno tam jest wytlumaczone, od siebie dodam, ze tak jest. na wlasnej skorze kombinowalem z uzyciem rozgaleznika z wyjscia ampli stereo na dwa wejscia na suba. nie ma to zadnego sensu. teraz wszystko jest na jednym cinchu tak jak w punkcie 4.1 powyzszego linka i smga jak nalezy.
Czyli wynika z tego, że z wyjścia suba amplitunera, kablem cincz podłączamy obojetnie który wtyk Low-level w subie? Tak? A stereo i wielokanałowy Ci gra z subem?
 
Ostatnia edycja:
Do góry