Jamo S628 HCS & Pioneer VSX-923 - dobry wybór?

kasned

New member
Witam,

Przymierzam się do zakupu zestawu jak w temacie.
Będzie stał w salonie około 27m2. Zastosowania to jakieś 60% muzyka (jazz, soul, R'n'B, house, spokojny rock) i 40% filmy.

Proszę o opinie czy to dobry zestaw. Czy ten Pioneer da radę tym głośnikom? A może lepszy będzie inny amplituner do tych kolumn (np. Denon AVR-X2000)? No i czy kolumny same w sobie to dobry wybór w tej kategorii cenowej (około 2000PLN).

Z góry wielkie dzięki!
 

kasned

New member
Dzięki Baltazar!

Czytałem też o tych kolumnach. Problem jest taki, że one będą u mnie stać w salonie, do którego wystroju Avanto stylowo nie pasuje. Tak, wiem, to nie jest najważniejsze ;), ja bym to jakoś zaakceptował, ale żona nie bardzo :(. A dobry człowiek ze mnie i pozwalam się jej wypowiedzieć :-D.

Co do wspomnianego ampli Harmana to niestety jest wyraźnie droższy od Denona X2000 (do którego, po kolejnych lekturach na koncie, zaczynam się coraz bardziej przekonywać żeby wziąć zamiast Pioneera). Denona mogę mieć za 1700, Harman to przynajmniej 2000.

Wracając do kolumn:
Co myślicie o Indiana Line Nota 555 (240+550+740)? Czy są lepsze (wyraźnie lepsze) niż Jamo S628 HCS? Bo jednak droższe.
 
Do góry