jamo s-428-hcs /Taga Harmony TAV-506 v.2 optyka/jakosc

Vienna37

New member
witam
w porzednim temacie juz wiekszosc sie wyjasnielo,przesuwam swoja mebloscianke by miec miejsce na kolumny..
po wielogodzinym czytaniu wybralem paru favorytöw.,kazdy zestaw oczywiscie z sub

jamo s428 hsc 3 5.1 ca 1700zl..optycznie mi sie podoba.,evtl satelity i center nie najlepsze?


Taga Harmony TAV-506 v.2 + TSW-120 /tu röwniesz optycznie ok-nie wiem tylko czy to dobry sprzet?

Taga Harmony TAV-606 v.3+ tsw-120/ten sprzet jest podobniesz najlepszc jakosc/cena ale kolumny sa poprostu wielkie i nie atrakcyjne,tak jakos je odbieram na fotach

jest duza röznica miedzy 506 a 606 taga?

mieszkam z partnerka,ladnie jakos urzadzamy poköj i cieszko poprostu wytlumaczyc ze taga 606 musi byc bo ma dobre recenzje jak optycznie nie harmonuje .

evtl jakis inny zestw co akustycznie i optycznie pasuje ceneowo do 2500zl z sub..

niestety nie mam mozliwosci nigdzie odsluchac glosniköw,wiec wybör instyktoweny i co wyczytam..
dzieki z göry
 
A jaki masz ampli? Co do kolumn to powiem szczerze, że Tago 506/606 dla mnie grają słabo, jakby były przykryte kocem i jakość, dynamika słaba. Według mnie Jamo wypadną znacznie lepiej. A patrzyłeś na model Jamo 606 HC3?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Vienna37

New member
jamo 606 i wszystkei z bocznym bassem odpadaja,bo mam maly odstep do sciany..
nie mam mozliwosci odsluchac kolumn..

wszyscy niby chwala tagi 606?!ale wolal bym cos innego kupic..wiadomo ze 4 glosniki w kolumnie graja lepiej niz 2-3 w tej kategori cenowej
 

Vienna37

New member
w innym mojm temacie jest zdiecie mebloscinki..bede tam mjal po przesunieciu moze max 30 cm miesca na glosnik..wiec lofty,jamo 6... i i pro odpadaja bo tylko sciany beda bebnily,vibrowaly..musza byc tylko z glosnikami skierowanymi do przadu..niestety..tak to juz dawno bym wzial jamo 628:p
 
A jak byś dołożył nie wiem ile teraz do JBL Studio 180? Choć pewnie trudno je dostać. Ale raczej zostaną Ci do kupna Wharfadale Diamond, bo Tagi sobie odpuść.
 

Vienna37

New member
myslalem wlasnie nad wharfald diamond 10.5 5.0 zestawie..ale tu jestem juz przy 2700zl i to bez sub...to juz troche grubsza liga ale i optycznie i z testöw wiem ze sa top..ale sub do tego extra jakies 800zl to z przesylka dobre 3600..na to ze czasami tylko ofgladam tv i filmy troche kasy jest..
 

Vienna37

New member
hmm..tak 2600 z sub to juz taki max..ale faktycznie do taga firmy nie jestem przekonany..ale tnowu inne w tej kategori cenowj tez nie maja jakis opinii rewelacji..
 
A nie możesz teraz kupić bez suba, potem możesz go przecież dokupić. Ja bym tak zrobił, różnicę na korzyść Diamondów na pewno odczujesz. Nie łaś się koniecznie na zestaw z subem. To kolumny grają pierwsze skrzypce.
 
Do góry