Jamo 606+sub200+jvc411 jak ustawić

IROL

New member
Jak to wszystko poustawiać:niewiem: ?
Robiłem autokalibrację i niby kończy się dobrze ale przy włączeniu testu kalibracji wyskakuje napis " sw cross off " i ustawienie suba w ampli jest na -10db a wszystkie kolumny(fronty,centralny i tylne) ustawiają się na large a z tego co czytałem to centralny i tylne powinny być na small ?
Sub ustawiałem na 1/2 lub 2/3 mocy, pasmo od 100hz do maxa , faza na 0 ,różne lokalizacje w pokoju i za każdym razem to samo . Przed kalibracją w ampli odcięcie zrobiłem na 80hz (niżej się nieda) i ustawiłem sw na LFE+main jest jeszcze samo LFE . Po kalibracji jak ustawią się wszystkie kolumny na large niema możliwości ustawienia crossovera, znika ta pozycja z listy ustawień. Tak że pytam wszystkich co jest im dzisiaj tak gorąco jak mi 34 stopnie w cieniu 8) i się nudzą , jak to poustawiać ?
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno doradzić bo wiele zależy też od czynników zewnętrznych czyli np. danego pomieszczenia gdzie masz zainstalowany sprzęt jak i od samego rozmieszczenia kolumn, suba i samego miejsca gdzie siedzisz ... najlepiej to po prostu próbować metoda prób i błedów, ja swój sprzęt ustawiałem dobrych kilka tygodni
 
Do góry