Jamo 200-300 czy JBL e150P

babylock

New member
Witam!
Jak w temacie. Mam ok.16m i wytypowałem
1. Jamo 250 lub 300
2. JBL e150P

Odsłuchiwałem obydwu ale miejsce odsłuchu niestety jest objętościowo za duże:shock: i zarówno jedna jak i druga firma nie wypadła pozytywnie. Zaznaczę że JBL jest 150 zł tańszy. Z kolei wyczytałem, że JBL buczy a Jamo lepiej wykonany choć jak na mój gust obydwa wyglądają solidnie . Proszę o opinie.
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Jeżeli e150p jest 150zł tańszy to dołóż te pieniążki do ES150PW - jak dobrze poszukasz to za 1150 z wysyłką znajdziesz. Może Blackninja (pisz do niego PW) da Ci lepszą cenę. Gwarantuję Ci że seria ES zaskakuje bardzo pozytywnie do zwykłej serii E - wiem co mówię bo mam ES250P na 40 metrach kwadratowych i gra to naprawdę rewelacyjne jak za te pieniądze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

babylock

New member
Wczoraj w moim mieście odwiedziłem malutki salonik HiFi, w promocji Jamo 300 za 999zł. Facet puścił mi JBL i straszne opóźnienie w stosunku do muzyki. I w ogóle nie poleca nic w cenie do 1000 do muzyki. Ogólnie zaproponował Jamo 200 bo szybszy. Co o tym myślicie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

radoskur

New member
Wczoraj w moim mieście odwiedziłem malutki salonik HiFi, w promocji Jamo 300 za 999zł. Facet puścił mi JBL i straszne opóźnienie w stosunku do muzyki. I w ogóle nie poleca nic w cenie do 1000 do muzyki. Ogólnie zaproponował Jamo 200 bo szybszy. Co o tym myślicie.

Wiesz jak akurat mam JBL ES250PW - i jakoś nie odczuwam żeby miał jakiekolwiek opóźnienia w muzyce... tylko to nie ta półka cenowa ;-)
 

schwarz

New member
A to ciekawe bo własnie jeśli chodzi o ES250P to dużo osób twierdzi, że do muzyki stanowczo nie... Ja nie wiem nie słuchałem.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził :)

babylock jak duże pomieszczenie? jaka reszta sprzętu?
 

mario1969

New member
ES250 jest za wolny do muzyki u mnie nie wyrabia za frontami, jeżeli ktoś tego nie zauważa to widocznie jego kolumny mają również przeciągnięty bas , za to uważam że jest dobry do KD.
 

BD

Member
Bez reklam
es250 do kina wysmienity a w stereo szkoda gadac- mialem wiec nie zmyslam :)
 
Ostatnia edycja:

babylock

New member
Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził :)

babylock jak duże pomieszczenie? jaka reszta sprzętu?

Temat trochę się rozrósł więc przypomnę:
Pomieszczenie 16m2
Denon AVR 1311
wersja 1. z kolumnami 5.0 Verdus 250
wersja 2. obecna z centralnym i sorrundowe Verdus 250 fronty Tonsil Scherzo 120
fronty Verdus 250 poszły w odstawkę co nie znaczy, że nie wrócą po zakupie suba.
 

babylock

New member
Słucham w zasadzie wszystkiego (słuchamy, bo reszta rodziny uzupełnia gatunkowość muzyki), oprócz współczesnej muzyki młodzieżowej typu hiphop i tego typu. Preferuje bluesa i mocniejszą nutę po spokojne kawałki jazzowe mojej żony. Dzieciak za to obsłuchuje "Kazika" i w zasadzie ciągle "Kazika".

A czy ktoś coś wie o czym takim Energy s10.3
 
Ostatnia edycja:
Do góry