Jakie słuchawki nauszne max 150 zł

bady87

Member
Słuchawki Denon DN-HP1000 - Ceneo.pl

^^^
to te same co moje, bedziesz bardzo zadowolony. Wszystko w nich jest fajne od dlugosci kabla poprzez potencjometr, wygode, do jakosci dzwieku w tym basow, bo te sa dla mnie istotne jezeli chodzi o sluchawki - oczywiscie wszystko w kontekscie tak niewielkiej ceny.
Mialem Sennheisery najwyzszy model (wczesniejsze jak obecne na rynku) bezprzewodowe i nie padlem na kolana - co nie znaczy oczywiscie ze sa zle, moze za duze wymagania mialem placac tyle kasy.
Sprawdze jeszcze te creativy z ciekawosci bo tez tanie.

Witam .Dzisiaj odebrałem słuchawki TDK-450 Jak dla mnie to grają bardzo dobrze na cenę 100 zł bardzo wygodne na plus to jeszcze potencjometr no i 5 m kabla do wzmacniacza mam jakieś 3 m na pewno są warte tej ceny basy ok .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bady87

Member
No i sąsiedzi będą mieli spokój słuchać mogę nawet na balkonie faktyczni 5 m to super sprawa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bagiennik

New member
Bez reklam
Denon DN-HP1000 to przecież flagowy model profesjonalnych słuchawek DJskich ... oczywiście Z KABLEM :>
 

niggaz21

New member
to nie marka słuchawek swiadczy o ich jakosci. Polecam Ci Superlux HD-668b :) Posiadam je i biją na głowe wiele słuchawek do 600zł :) kabel mini-jack odpinany. w zestawie masz do wyboru kabel 1m lub 3m. ja zakupilem je za 145zl. polecam wygooglac sobie ten model i poczytac recenzje. generalnie bardzo duzo czerpią z Beyerdynamica i AKG :)
 
Do góry