jakie lcd 32 cale ?

lukas7

New member
Witam mam zamiar kupić sobie jakiś telewizor lcd 32 cale i spiąć to z komputerem pc:p i o to mam parę pytań::bober:
1 Co myślicie o telewizorze LH7 -M32BB jest to telewizorek firmy funai i cena jest dość przystępna ciekawe warunki gwarancyjne i słyszałem ,że dość dobry w stosunku cena/jakość. Jakie inne lcd jeszcze polecacie?
2.Co do komputera myślę ,że będzie ok ale chce się upewnić.. procesor 2x 3.8 GHZ inetel E8200 i karta graficzna geforce 8800GT:p A i jaki program polecacie do oglądanie filmów?
3.I jakie okablowanie kupić? czy w kablu za 20 zł a 80 zł jest jakaś różnica w obrazie ? znajomy mi polecił kabel Prolink co o nim sądzicie ?
4.I jaki uchwyt polecacie na ścianę za przystępną cenę a dobra jakość;D
Pozdrawiam Łukasz


 

kapsell

New member
Bez reklam
1. ile masz kasy?
2. zalezy w ja kim formacie ogladasz.
2. jesli chodzi o hdmi to nie ma.
3. kazdy atestowany
 

Demonox

New member
Witam mam zamiar kupić sobie jakiś telewizor lcd 32 cale i spiąć to z komputerem pc:p i o to mam parę pytań::bober:
1 Co myślicie o telewizorze LH7 -M32BB jest to telewizorek firmy funai i cena jest dość przystępna ciekawe warunki gwarancyjne i słyszałem ,że dość dobry w stosunku cena/jakość. Jakie inne lcd jeszcze polecacie?
2.Co do komputera myślę ,że będzie ok ale chce się upewnić.. procesor 2x 3.8 GHZ inetel E8200 i karta graficzna geforce 8800GT:p A i jaki program polecacie do oglądanie filmów?
3.I jakie okablowanie kupić? czy w kablu za 20 zł a 80 zł jest jakaś różnica w obrazie ? znajomy mi polecił kabel Prolink co o nim sądzicie ?
4.I jaki uchwyt polecacie na ścianę za przystępną cenę a dobra jakość;D
Pozdrawiam Łukasz

1. Patrzę w google i opinie raczej dobre zbiera.
2. Komputer to teraz praktycznie "obojętnie" jaki, wydajność nie powinna sprawiać kłopotów przy oglądaniu. Grunt,. żeby był w miarę cichy, więc zadbaj o chłodzenie i obudowę do tego. Program moim zdaniem najlepszy - Media Player Classic, do tego ffdshow (od niedawna wsparcie dla dekodowania wspomaganego przez kartę graficzną - dxva - prawie całkowicie odciąża procesor)
3. Jak chcesz kupić telewizor za te pieniądze, to nie zastanawiałbym się nad różnicami w kablach cyfrowych. Na stronie komputer świat masz test z tabelą, poszukaj. Ja bym brał Voice Kraft (1. miejsce cena/jakość).
4. Tu Ci akurat nie pomogę :D

pozdro,
Darek
 

FrostBite

New member
@lukas7

Kupuj ten model, tylko połącz go przejściówką DVI-HDMI, a nie będziesz miał problemów z rozdzielczością:)

Do filmów polecam VLC:)
 

lukas7

New member
No cisza musi być mam zamontowane pasywne chłodzenie scythe ninja więc jest cicho bo jednak głośny komp denerwuje. Co do tego lcd zakupie tego funaia za ta kasę wydaje mi się ok czytałem trochę testów na necie i piszą ,że jest ok. Na razie jestem w takcie remontu po wszystkim zdam relacje jak się sprawuje lcd. Dziękuje Panowie za pomoc ! ;) Pozdrawiam Łukasz
 
Do góry