Jakie kolumny stereo + sub ???

garibaldi

Member
Witam
Chce przeznaczyć ok 4-5 tys na kolumny stereo i do 2 tys na sub aktywny. Słucham przede wszystkim muzyki chillout a żona poważnej. Interesują mnie niskie miękkie brzmienia. Amplituner Yamaha 765. Jakieś propozycje ?
 

Toshi

New member
Co fakt to fakt, za takie pieniądze można już dostać kolumny z takim basiorem że ho ho ! :D Subwoofer naprawdę niepotrzebny.

O wiele lepiej zrobisz jeśli te 2 tysie przeznaczysz na poprawienie warunków akustycznych w pokoju odsłuchowym i porządne okablowanie (no chyba że już o to zadbałeś).

Np. takie Canton Vento 890 DC kosztujące niewiele ponad 4 tysiączki schodzą aż do 20Hz. To tyle co porządny subwoofer :D Basu ci nie zabraknie, to pewne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Toshi

New member
@garibaldi Niemożliwe. Na Ceneo znalazłem za niewiele ponad 4000 złotych. Chyba że Ceneo kłamie :?: Zaraz sprawdzę.
 

Toshi

New member
Aha już rozumiem. Ta cena to była tylko za jedną sztukę ech... tylko na chust komu jedna kolumna !? Bez sensu... sorry za wprowadzenie w błąd :) Ale jak dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz parkę do 5 tysi ze świetnym basem.
 

pilaareek

New member
Witam ja mam Yamahe 765 i nienazekam z tym ze mam suba magnat 300 A ja bym zaproponowal moze magnat Quantum 605 + suba tego co ja mam lub z quantuma ale ten to juz ci chate rozniesie ja jeszcze swojego niedalem nigdy na maxa :D
a Quantumy seria 605 maja juz takie pasmo przenoszenia od 22 Hz - 55000 Hz takze pod ampli za ponad 4000zl zagraja serio pieknie i bedziesz zadowolony w 100%, sub z quantuma 730A ma pasmo przenoszenia od 18 Hz - 200 Hz i mocy ma tylko 400W w RMS hehe :D
 

florek66

New member
malo kto proponuje Heco,to swietne glosniki,polecam Heco Celan XT 501,bardzo zrownowazony dzwiek bez zbednej koloryzacji dzwieku z porzadnie niskim basem .
 
Do góry