Jakie kolumny i wzmacniacz do 2000zł

daami666

New member
Witam.
Chciałbym kupić kolumny i wzmacniacz do 2000pln.
Pokój 5x5, muzyka to głównie rock.

Czy np. wzmacniacz Pioneer A-A6-J za 700zł i kolumny jamo s606 nowe 1200zł to dobry zestaw? Ewentualnie System Fidelity 4050 za 1250zł, na hifi giełdzie

Rozważę wszelkie propozycje.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy tym budżecie i biorąc pod uwagę wielkość pokoju trzeba będzie się rozejrzeć za używkami. Przynajmniej jeden element systemu. Jamo 606 do stereo sobie odpuść. Przejrzałem na szybko allegro ja bym zwrócił uwagę na :
CANTON GLE490 2 sztuki, jak nowe (3605461029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. KLIPSCH SYNERGY F2 kolor cherry,super stan (3583489920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Trudne do zdobycia TANNOY M4 - Warszawa Warszawa ? Tablica.pl . Poszukaj też używanych Magnat Quantum.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
O faktycznie są. Ustawiłem do 1500zł i dlatego nie widziałem. I te są nowe więc jak najbardziej warto. To dobre uniwersalne kolumny. Słuchałem ich raz i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Fajna dynamika i bas. Do rocka będą pasowały. Z tym wzmacniaczem nie miałem styczności więc nie pomogę. Poczekaj chwile pewnie któryś z kolegów go miał bądź słyszał.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Uzasadnienie jest takie, że za te pieniądze nie znajdzie się lepszego wzmacniacza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja słyszałem bodajże młodsze brata czyli A-20 (bądź A-30 już nie pamiętam) i mnie nie podszedł. Grał jak dla mnie zbyt neutralnie. Ja wole trochę mocniejsze granie. Brakowało mi trochę kopa i dynamiki. Może to nie jest audiofilskie podejście, ale tak już mam:) Ja bym wolał np. Wzmacniacz DENON PMA-710AE Czarny, Amplitunery i Wzmacniacze - Media Markt . Bądź szukał używek. Widziałem takie za 700-800zł. Ewentualnie używane Nad-y . Sprawdzą się w rocku. Jak masz możliwość wybierz się na odsłuch. Nie śpiesz się:)
 
Ostatnia edycja:

MarcinGD

New member
Pioneer A30 975zł
Magnat Quantum 655 1750zł

Razem 2775zł.

Czy ten zestaw już zagra ładnie?

Slyszales te magnaty ? A moze tego pioneera tez znasz ? Widze koledzy wydaja za ciebie kase, a sam bedziesz tego potem sluchal i nie ma 100% ze ci podpasuje. Poszukaj czegos na aukcjach z okolicy z mozliwoscia odsluchu. Nie kupuj w ciemno.

Pawel stary wyjadacz jestes na forum a sie dajesz ladowac gerusowi. Przeciez on wszystkim wciska Pioneer'y, nie wazne jaki budzet, zawsze cos ci dopasuje od tego producenta.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt tu za nikogo nie wydaje kasy. Po to jest forum, żeby nakierować na co zwrócić uwagę i podzielić się swoimi doświadczeniami. Oczywiste jest, że odsłuch to podstawa.
 

MarcinGD

New member
No to przeczytaj dokladnie co pisze zainteresowany. "To co chłopaki, zamawiać? Bo chciałbym już dzisiaj mieć to z głowy." Juz leci kupowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

daami666

New member
Chętnie bym odsłuchał, ale:
1. Nie wiem gdzie.
2. Nie mam na to czasu.
3. Nie jestem żadnym audiofilem.

Myślę, że jak ktoś mi doradzi tu na forum to i tak będę zadowolony.

Na kolumny Magnat Quantum 655 już się zdecydowałem. Teraz tylko jakiś wzmacniacz do nich potrzebny.
A tego Denona PMA-710AE nigdzie używanego nie mogę znaleźć.
 

MarcinGD

New member
Na kolumny Magnat Quantum 655 już się zdecydowałem. Teraz tylko jakiś wzmacniacz do nich potrzebny.
A tego Denona PMA-710AE nigdzie używanego nie mogę znaleźć.

To jak nie chcesz sluchac wez sobie to DENON PMA-720 WYSOKI MODEL !!! LEGNICA (3570429816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w razie jak sie nie spodoba odsprzedasz z mniejsza strata niz cos nowego. Nie wiem czy cena jest dobra tego egzemplarza, poniewaz uzywki szly z licytacji do 200zl.

Albo idz na calosc i wez cos z tych dwoch http://allegro.pl/denon-pma-1060-new-optical-class-a-legnica-i3582676923.html
http://allegro.pl/denon-pma-980r-najtaniej-na-allegro-legnica-i3588338100.html
 
Ostatnia edycja:

MarcinGD

New member
Pewnie ze sie da, ale nie w tych cenach i nie na zaraz. Ja dla przykladu sprzedawalem Marantza PM6004 za 1000zl. Okazje czasem sie zdazaja, ale trzeba non stop monitorowac portale. Raczej nikt za ciebie tego nie zrobi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry