Jakie kolumny głosnikowe - Denon avr 1610 ?

robertwl

New member
Witam!
Zakupiłem amplituner Denona avr 1610 (a propos co sądzicie o tym sprzęcie ?), ponieważ stary uległ zniszczeniu. Z poprzedniego zestawu 4.1 pozostały 2 kolumny głośnikowe 65 W/6 Ohm, które zamierzam wykorzystać . Szukam ze względu na ograniczony budżet dwóch w miarę sensownych, tanich kolumn. Rozumiem, że albo dobre, albo tanie. Jednak liczę na Waszą wyrozumiałość i podpowiedź. Może coś z tonsila? Feniks lub inny model?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ile kasy mozesz przeznaczyc na 2 kolumny? Wiem ze zaraz mnie wszyscy zjada ale podoba mi sie brzmienie JBL e60 ktore sa juz nie produkowane i na allegro czasem mozna wyrwac za 600zl pare ,ktore moim zdaniem graja ladnie.

P.s Lubie denona wiec wybor dobry ,tez sie nad nim zastanawialem jednak wziolem 1910 ze wzgledu na mozliwosc 7.1 ,bi ampingu i delikatnie wiekszej mocny niz 1610:)
 

robertwl

New member
Dziękuje, ale może polecisz jakieś nowe? W przypadku pracujacych bądź, co bądź mechanicznych elementów głośników wolałbym mieć coś fabrycznego.Aczkolwiek... propozycja warta zastanowienia.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
ALe wiesz uzywany glosnik o ile nie jest katowany gra lepiej niz nowka ze wzgledu na wygrzanie :)
Z nowych to mozesz posluchac Wharfedale Diamond mnie ososbiscie nie pasuja ale wiele osob chwali sobie w polaczeniu z Denonem ze wzgledu na cieple brzmienie.
 
Do góry