Jakie kolumny do Denon 3313

syneq

New member
Witam wszystkich! pierwszy raz na forum! Kupilem Denona avr3313+dbt3313 i teraz problem jakie kolumny kupic, niestety nie mialem okazji odsluchac zadnych kolumn razem z tym zestawem moze ktos posiada lub mial okazje odsluchu roznych kolum z tym zestawem.Jakie kolumny mozecie doradzic? pokoj ok.16metrow lubie cieple brzmienie z miekkim basem, max do 6000 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ile % do kina a ile % do muzyki?
Jaki rodzaj muzyki ?
Jaki zestaw w konfiguracji ?
Czy kolor ma znaczenie?
 

syneq

New member
Kino 40 muzyka60%
Stary rock reggae troche jazzu zona czasem muzyka klasyczna zadnej lupanki
Kolor czarny
Jezeli chodzi o zestaw to 5.1 chcialem kupic caly za ok 5000tys ale to bylo zanim nie dokupilem do wzmaka odtwarzacz denona zagral tak dobrze z malymi waf.diamond10.1 ze pomyslalem ze ten zestaw zasluguje na cos lepszego I postanowilem przeznaczyc
wiecej I kupic tylko kolumny stojace a reszte centralny sub I satelity zakupic pozniej .
Dodam ze poprzedni odtwarzacz to panasonic bdt 500 bardzo dobry super video I 3d audio tez dobre warty swojej ceny
 

DamianD

New member
Ja do tego apli mam Paradigm Monitor 11v7, narazie w stereo. Nie porównywałem z innymi, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Ale mam wrażenie, że troche mało/słaby wokalu ma ten zestaw. Ogólnie jestem zadolony, bas jest bardzo dobry.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli lubisz ciepłe brzmienie polecam Oli30/Oli40 (tylko nie wiem czy jeszcze są), Monitor Audio BX5/BX6.
 
Do góry