jakie kolumny do amplitumera denon 1611?

saintkrusher

New member
witam wszystkich!
mam zamiar kupic kolumny do kina domowego do pokoju wielkosci 20m2. glosniki maja sie przede wszystkim swietnie sprawdzac w muzyce, mniej w filmach. slucham kazdego rodzaju muzyki ale glownie ciezkiego metalu, ostre gitarowe granie. Do przeznaczenia mam gora 1500 zlotych. Oto moje typy:
Taga Harmony CARMINE - facet w sklepie mowil ze bardzo dobre glosniki w dobrej cenie
WHARFEDALE CRYSTAL III 30.5 SET
QUADRAL QUINTAS 5000 SET
JAMO S 606 HCS 3

chyba ze macie dla mnie jakies inne propozycje, czekam na rady
 

saintkrusher

New member
gosc w sklepie mowil ze jamo sa ostro przereklamowane i z calej listy ktora mu przedstawilem powiedzial ze zagraja najgorzej. Na pierwszym miejscu postawil Taga Harmon Carmine na drugim quintasy a na koncu jamo co mnie troszke zdziwilo ze wzgledu na cene. Jesli chcialby mi wcisnac cos drogiego to zaczalby od jamo, mam kompletny metlik co zrobic
 

saintkrusher

New member
dopiero mialem sie umowic na odsluch. czyli najbardziej polecacie jamo?? warto doplacac 4 stowy do tego zestawu? za ta roznice w cenie mozna dokupic sub. jaka jest roznica w zetawach?
 

maniekn274

New member
Bez reklam
witaj ,to umów się na odsłuch,wybrałeś zestawy,posłuchasz i wtedy sam podejmiesz decyzję które ci najlepiej pasują,czy warto czy nie to tak na 100% nikt ci nie odpowie,każdy ma inne wymagania ,jeden lubi żonę a inny teściową:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zulian_pl

New member
witam wszystkich!
mam zamiar kupic kolumny do kina domowego do pokoju wielkosci 20m2. glosniki maja sie przede wszystkim swietnie sprawdzac w muzyce, mniej w filmach. slucham kazdego rodzaju muzyki ale glownie ciezkiego metalu, ostre gitarowe granie. Do przeznaczenia mam gora 1500 zlotych. Oto moje typy:
Taga Harmony CARMINE - facet w sklepie mowil ze bardzo dobre glosniki w dobrej cenie
WHARFEDALE CRYSTAL III 30.5 SET
QUADRAL QUINTAS 5000 SET
JAMO S 606 HCS 3

chyba ze macie dla mnie jakies inne propozycje, czekam na rady

Kilkanaście tygodni temu stałem przed podobnym wyborem. Po drobnych konsultacjach na tym forum i odsłuchaniu głośników Wharedale i Jamo w sklepie - kupiłem przez internet Jamo S608 HCS3.
Czynnik WAF (Wife Acceptance Factor) w moim przypadku był ustawiony również na poziomie max. 1500 ale nie żałuję że troszkę dołożyłem Po wstępnym wygrzaniu i kalibracji amplitunera z żoną nie było kłopotów, bo do dźwięku tandemu AVR-1611 + Jamo S608 HCS3 SUB 300 trudno się przyczepić czy to podczas odtwarzania dźwięku stereo czy też w trakcie oglądania filmu.
Ale każdy ma swoje preferencje ....
Życzę udanych zakupów i dobrego wyboru. :)
 
Do góry