jakie kolumny do 1600 zł ?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
RÓŻOWE!!!

Sorry, ale podaj więcej szczegółow, czego oczekujesz, ile ma byc tych kolumn, w jakim pomieszczeniu, do czego podłaczone, czego słuchasz, itd.

Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pink_Eggs_Group211.jpg


Moze KEF?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś czytałem, ze Bowers & Willkins oferuje dowolny kolor wykonczenia nawet swoich legendarnych Diamondów 800 i znajdują się bogaci tatusiowe, którzy kupują te cuda swoim dzieciom do pokoju własnie w takich kolorach :-D
 

przemas0024

New member
pomieszczenie 16 metrów kwadratowych , głowie do muzyki i filmu ,podlaczone do amplitunera yamaha rx-v765 , głosniki podłogowe moga byc ustawione maxymalnie w odleglosci 0.5m od sciany . słucham w zasadzie wszystkiego . to wszystkie informacje , wiec prosze o sprawną odpowiedz. pozdrawiam.
 

redlum

New member
Bez reklam
niektórym to kolumny muszą jeszcze ładnie wyglądać - albo nie jeszcze - tylko na początku muszą ładnie wyglądać - a potem ładnie grac :)
 

cezar1972

New member
a o xbox 360 lub ps3 słyszałeś ?
- a słyszałem, słyszałem (byłem nawet przez jakiś czas posiadaczem PS3, ale zamieniłem ja na stacjonary odtwarzacz BD), ale nie słyszałem (i czytałem) o prośbie pomocy przy wyborze kolumn do gier (może czytam złe fora lub wątki:) )

cezary - nie badz taki glupio madry bo Ci tylu zabraknie.. nie podoba CI sie to nie odpisuj , sa tu takze inni.
- przemas0024 nie spinaj się tak. Sam napisałeś kilka postów wyżej, że temat uważasz za zamknięty. Ale żeby być choć trochę merytorycznym to napiszę, że ja dysponując skromnym budżetem rozważyłbym (oprócz podanych we wcześniejszych postach) zakup kolumn firm: Taga, Koda, Mission, Wharfedale i Magnat.
 
Do góry