Jakie kino

Woyty

Member
Witam.

Bardzo Was proszę o poradę i opinie a mianowicie szukam kina do pokoju 3,40 X 4,80, zależy mi na tym żeby czytało polskie napisy, w miarę dużo różnych formatów,żeby miało wejście usb i HDMI no i scaling. Wstępnie wytypowałem takie zestawy:
LG 903TA/ 503
JVC TH- G60
JVC TH- D7/D5
SAMSUNG HT-X715

Chyba, że macie jakieś inne propozycje. Zestaw będzie wykorzystywany głównie do kina i telewizji 80%- muza 20% Niestety zestaw z osobnych klocków odpada z powodu braku miejsca.
 

Woyty

Member
Witaj Kiki.
Nie o ten zestaw pytałem, chodziło mi o ten http://www.ceneo.pl/734355, z wyglądu różni się tylko dwiema małymi kolumnami . Mam jeszcze kilka pytań może dla kogoś tak zaznajomionego z tematem jak Ty wydadzą się głupie, ale jeśli mogę prosić o odpowiedz:
- czy jak podepnę kompa bezpośrednio do tv to będę mógł puścić dźwięk przez głośniki z kina??

- czy do tego kina mogę podłączyć jakieś dvd, które czyta polska trzcionkę tak żeby dźwięk szedł przez kino??

Z góry dzięki za odpowiedzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że możesz podłączyć inne dvd i będzie dźwięk w kinie.
Również z komputera.
 

Woyty

Member
Kiki a czy w tym zestawie jest taka opcja wyboru jak np. w LG matrix gdzie dźwięk niezależnie od źródła ( radio, płyta) idzie na wszystkie głośniki??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest to wymuszona symulacja i nie jest to polecane.
Cieszy tylko chwilę ale spadek dynamiki jest tak duży że i tak sam odpuścisz - bo radości nie ma żadnej.
 

Woyty

Member
Do wczesniej podanych zestawów:
LG 903TA/ 503
JVC TH- G60

JVC TH- D7/D5
SAMSUNG HT-X715

dołączył jeszcze jeden a mianowicie

Pioneer DCS 575/580

bardzo wszystkich proszę o opinie co wybrać do kina domowego i telewizji 80% , 20% radio + cd,mp3. A może jakieś inne propozycje w przedziale do około 1700zł.
 

gelevra

New member
Lg 503 Th

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kina LG 503 TH. Polecam. Odtwarza dosłownie wszystko. Napisy polskie są , DVD czyta wszystkie rodzaje napisów. Dzwięk jest bardzo ładny i czysty. Filmy z pendriva chodzą idealnie. Obraz po scalingu jest naprawde bardzo ładny i szczegołowy.Jak masz jakieś pytania to pytaj, postaram się odpowiedzieć.Pozdrawiam
 
Do góry