Jakie kino wybrać? Do 2600zł ?

michalos

New member
Cześć!

Ostatnio planuje zakup kina domowego. Mój przeznaczony na to budżet nie jest wygórowany ale myślę że pomożecie mi coś złożyć ciekawego, zależy mi na tym a żeby był ładny efekt dźwiękowy, no i oczywiście jakiś subuferek... (amplit + dvd (koniecznie z usb) + głośniki + sub).

Pokój w którym to stanie ma ok 20m2.

Od dłuższego czasu czasu przeglądam zestawy w sklepach, ale wydaje mi się że sprzedawcy są mało obiektywni co do profesjonalnego doradztwa (proponują to, czego chcą się tak naprawdę pozbyć).

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych .
jakie kolumny ?
tylko do kina czy również do muzyki ?
jaka muzyka?
 

michalos

New member
Zestaw ma głównie służyć jako kino domowe, jestem fanem oglądania filmów ok. 70% przeznaczenia, resztę 30% na posłuchanie dobrej muzyki (przeważająca dance, rmb).

Myślałem o czymś takim:

- Amplituner Onkyo TX-SR577
- Odtwarzacz DV-BD507 (hmm właśnie tylko on nie posiada USB, a dla mnie to bardzo ważne)
- Głośniki Quadral Quintas 5000

No ale do tego brakuje mi jakoś Subufera - jak dla mnie to bardzo ważny element, chociaż znawcą w tej dziedzinie nie jestem - więc mogę się mylić!

Tak patrzyłem że ten zestaw wyniósł by mnie ok 3 tyś no i jeszcze sub - czy dałbym radę się zamknąć już maxymalnie w tej kwocie ze wszystkim?

A może ktoś ewentualnie doradził by jaki by wziąć odtwarzacz, który miałby w standardzie już usb i ładnie współgrał z amplitunerem... ?
 
Ostatnia edycja:

michalos

New member
W sumie suba nie muszę mieć odrazu, to fakt! - Można go dokupić z czasem.

A co sądzisz blackninja o tym zestawie co pisałem?

Niedawno znajomy polecił mi coś takiego:

Yamaha DVD-S663, RX-V465, Prism Audio ONYX 200

Co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Lepszym wyborem, moim zdaniem, byłby zestaw Onkyo i QQ 5000 o którym wspomniałeś wcześniej...
 

michalos

New member
ThePepe dzięki za opinie !
Tylko słuchaj zależy mi ażeby odtwarzacz miał usb a ten w zestawie DV-BD507 właśnie nie posiada! Jakim ewentualnie mogę go zastąpić żeby ładnie cykało z Ampli TX-SR577 i nie było konfliktów?

Przed chwilą dostałem z polecenia od kolegi taki sprzęt:

Pioneer DV-420V-K VSX-919AH-K Jamo S606HCS3

Pioneer DV-420V-K VSX-919AH-K Jamo S606HCS3 - Zestaw kina domowego Pioneer w RTV EURO AGD

Ale wolę to skonsultować z Wami !
 
Ostatnia edycja:

krisder

New member
Bez reklam
ThePepe dzięki za opinie !
Tylko słuchaj zależy mi ażeby odtwarzacz miał usb a ten w zestawie DV-BD507 właśnie nie posiada! Jakim ewentualnie mogę go zastąpić żeby ładnie cykało z Ampli TX-SR577 i nie było konfliktów?

Przed chwilą dostałem z polecenia od kolegi taki sprzęt:

Pioneer DV-420V-K VSX-919AH-K Jamo S606HCS3

Pioneer DV-420V-K VSX-919AH-K Jamo S606HCS3 - Zestaw kina domowego Pioneer w RTV EURO AGD

Ale wolę to skonsultować z Wami !


Jeżeli odtwarzacz bd jest dla Ciebie mniej ważny niż wejście usb to ten zestaw Pioneera jest godny zainteresowania.
 
Do góry