Jakie kino domwe wybrac

batia

New member
Witam , kupiłem ostanio telewizorek LG 5000 37" i chciałbym do tego jakies zestaw kina domowego , do 500 zł, maxymalnie do 600 , wazne aby odtwarzal divx i mial odwatrzac wejscie hdmi :) nie znam sie na sprzecie wiem myslę ze mi pomozecie , Dziekuje i pozdrawiam:)
 

Varusller

New member
Ja dziś przeglądałem kina domowe na allegro
Znalazłem 2 bardzo fajne, pierwsze za 339zł (800W, złącze HDMI, Formaty dźwięku Audio CD, MP3, Formaty obrazu DivX, DVD-Video, SVC, Funkcje Odtwarzacz DivX, Odtwarzacz DVD, Tuner FM).
Drugie znalazłem za 555zł (1000W, złącze HDMI, Formaty dźwięku Audio CD, MP, Formaty obrazu DivX, DVD-Vide, Funkcje Odtwarzacz DivX, Odtwarzacz DVD, Tuner FM)

Niestety nie mogę podać linka, ponieważ nie mam odpowiedniej ilości postów :(
 

broda1725

New member
Bez reklam
800 i 1000 W !!!
Wow :shock: to chyba jakieś kolumny estradowe, he he.
Za 339zł i 555zł he he. Aż sobie wzdychnąłem.
 

batia

New member
broda1725 napisał:
Kino domowe za 500-600 zł he he :D:D:D.
Niemożliwe do osiągnięcia .
Hmm moze sie nie zbyt znam ale czemu nie możliwe do siągniecia ?
np to : Panasonic SC-PT160

wiec chyba jednak mozliwe
 

Varusller

New member
Jak byś chciał jakie patrzałem to były to:
1. Samsung HT-X30
2. Samsung HT-Z310

Wprawdzie może też się tak nie znam, ale pytałem się kuzyna, który się w miarę zna i mi je polecił
 

zbyniu4

New member
Dołączę do tematu, może mi ktoś doradzi.
Mam pokój ok 20m2. Myślałem o kinach JVC. Jedno to nowe na rynku TH-G60, drugie TH-D5. Na stronie JVC nie ma zbyt dużo inf. o nich, szczególnie o tym drugim, a info. na ceneo no właśnie mogą być subiektywne.
Proszę o pomoc w temacie a może jakieś inne zestawy w cenie wymienionych.

ps
Dodam, że w temacie za bardzo się nie znam.
 

zbyniu4

New member
Mój budżet to ok 1200-1400 złociszy dlatego wstępnie wybrałem zestawy zintegrowane.
Nie chciał bym przesadzic bo nie jestem audiofilem i kinomaniakiem, nie dysponuje tez zbyt dużą ilością czasu wolnego. Lubie posłuchac dobrej muzy i obejrzeć fajny film na DVD, równiez na Divx. Kino będzie podpięte do Tv LCD Toshiby i tunera C. Polsat HD a niedługo C+.
 

golarz11

New member
Witam

Ja przymierzam się do zestawu panasa:
-Plasma TH 42PY80P
-Ampli BX500
-Odtwarzacz BD55
-Głośniki Koda 701 + sub

Mam też N-boxa, powiedzcie mi czy ten zestaw jeżeli ktoś posiada podobny jest ok na pokój 40m2, będe oglądał przedewszystkim filmiki z Blu Raya a także meczyki w HD. No i jak to podłączyć żeby uzyskać optymalne efekty (wszystkie urządzenia mają HDMI). Z góry thx za wskazówki
 

PopaY

New member
Bez reklam
Uważam, że jak na tak spory pokój to Koda automatycznie zostaje zdyskwalifikowana. To są kiepskiej jakości kolumny o niedużej stosunkowo mocy.
 
Do góry