Jakie kino domowe wybrać

sebasgr

New member
Witam mam problem jakie kino domowe wybrać. Bedzie ono znajdowało się w pokoju 15m2. Mam do dyspozycji 3000zł. Głównie chodzi mi o uniwersalne kino do słuchania muzyki i oglądania filmów, dlatego chciałbym żeby odbierało jak najwięcej formatów, aby posiadało wejście usb, hdmi w amplitunerze i dvd. Myślałem o takich markach jak Yamaha, Onkio czy Pionner, chyba że możecie podsunąć mi coś innego ciekawego. Kino domowe podłącze do telewizora Samsung 32 cale z HDMI. Od razu mówię nie znam się tak bardzo na tych sprzętach dlatego proszę o proste wpisy w postach. Chciałbym żeby to był cały zestaw tzn. 5 kolumn, amplituner i dvd. Dziękuję za pomoc.
 

zotac

New member
Panasonic Sc-pt860

Witam
Co sądzicie o kinie domowym PANASONIC SC-PT860 czytałem wiele opinii o tym zestawie i nie ma sobie równych jak chodzi o kino tzw.plastiki.Bardzo mocny sub 25cm typu Kelton, membrany reszty głośników wykonana jest z bambusa co przekłada się na czyste brzmienie.Osobiście posiadam dobrze grające kolumny 3 drożne stero Sharpa 2x 80 W które uływu lat graja super.

Pozdrawiam
 

maniek 240676

New member
ampituner-1600 od dystrybutora z 3 letnią gwarancją na Allegro kupisz sporo taniej
fronty-dałem 500zł seria 8800
efektowe tyły-80zł seria 8800
kupiłem nowe ale bez paragonu
centralny kupiłem od kumpla używany 100zł
woofer-300 w media markt był po 700zł
wcześniej grały z amplem Pionner VSX 865 z THX,był mocny ale przegrzałem końcówki mocy i musiałem zmienić po zmianie na onkyo na początku byłem rozczarowany pionek grał głębszym basem za to mniej uwydatnione były średnie.teraz onkyo chyba się wygrzało,basy są nadal słabsze ale dźwięk jest naprawdę przyjemny i czysty.
Na allegro widziałem sporo tych głośników sądobre w dobrej cenie.
ampituner proponuje 605 a nie 506 nie pomyl.
 

sebasgr

New member
a moze wiesz maniek 240676 gdzie mozna najtaniej dostac podobny ale juz gotowy zestaw podobny do twojego chodzi mi o jakies namiary sprzedawcy
 

wladekz39

New member
jakie kino domowe

Witam wszyskich.
Często korzystam z Waszych podpowiedzi umieszczonych na forum i chciałbym abyscie mi podpowiedzieli jakie kino domowe było by odpowiednie do LCD Sharp 46 XL2E. Nie mam żadnych glosników jak też dvd. Interesuje mnie odtwarzacz Blue Rey. Do wydania mam jakieś 1500 zł.
Pozdrawiam!
 

maniek 240676

New member
E.I.C Elektronic International Commerce
02-434 warszawa ul.Luki Wielkie 3/5
tel.(22)594 83 90
strony internetowej niestety nie mogę ci podać bo mam zamało postów na tym forum ale jest to www-eic-com-pl w miejscu myślników wpisz kropki,
to dystrybutor Onkyo z tego co słyszałem oni sprzedają również głośniki M-audio.
na allegro znajdziesz dużo sklepów które biorą od eic i udzielają trzy letniej gwarancji po rejestracji w internecie. Jest też dużo sklepów które same importują ich sprzęt jest sporo tańszy za te same pieniądze możesz kupić model 606-tego roczny z 2 letnią gwarancją.

na allegro nie ma już tych modeli głośników M audio.dzwoniłem do gościa od którego ja kupowałem. Ma jeszcze ostatnie komplety modelu 9920 M audio w kolorze wiśnia i grafit.To niższy model niż moje Fronty mają po 180W.cena za cały komplet z centralnym i tyłami to 450pln bez subowera, subower na allegro widziałem 700zł.trzeba się spieszyć jak chcesz-ostatnie sztuki niestety bez paragonu zastanów się.Poszukaj ewentualnie sam wydaje mi się że z tanich zestawów Koda wchodziłaby w rachube.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry