Jakie kino domowe wybrać?

bajaczek

New member
Witam, jestem zielony w tej kwestii dlatego chciałbym prosić was drodzy forumowicze o rade. Chciałbym sobie sprezentować w domu taką namiastkę kina domowego. Myślałem o tym projektorze: Optoma HD131Xe, ale nie ma pojęcia jaki kino domowe do tego wziąć. Czy dało by sie kupić jakies sensowne do 1000zł?
 

bajaczek

New member
Zredagowałem mój post.

Na sprzęt chciałbym przeznaczyć kwotę między 3-3,5 tys. zł. Wolałbym raczej nowy, bo zakup będzie na raty.

Sprzęt będzie raczej służył wyłącznie do oglądania filmów. Składałby się z projektora i jakiegoś rozwiązania do dźwięku (filmy będą puszczane zazwyczaj z laptopa/komputera stacjonarnego).
Projektor mam już wstępnie wybrany optoma hd131xe i kosztuje jakieś 2300 zł więc na resztę (dźwięk) chciałbym przeznaczyć ok. 1000 zł.

Zestaw umieszczę w salonie o powierzchni około 43m2 (4,3x10).

Byłby to raczej jednorazowy zakup na parę lat.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na metraż bardzo ciężko będzie ci znaleźć nowy sprzęt, same kolumny, które mogłyby w miarę poprawnie nagłośnić to pomieszczenie to Eltax Monaco 5.0, ale ich koszt przekracza nieznacznie założony przez ciebie budżet.... i braknie kasy na amplituner...
 

bajaczek

New member
Tak naprawdę do dotychczas, jak czasami szwagier przywoził swój projektor to dźwięk puszczaliśmy z jakichś starych głośników 2.1 creativea, więc cokolwiek lepszego już zrobi sporą różnicę. :)
 
Do góry