Jakie kino domowe - TV ps51d6900 + PS4

t0mi_kg

New member
Witam,

Proszę Was o małą pomoc.

Posiadam telewizor Samsung model ps51d6900 oraz konsolę PS4 i chciałbym teraz do tego sprzętu dokupić jakiś fajny zestaw kina domowego.

Maksymalna cena: do 1600 zł (biorąc pod uwagę ceny znanych marketów, nie cen z aukcji itp.)
Przeznaczenie: gry różnego gatunku, filmy akcji typu "300 - początek imperium"
Rozmieszczenie sprzętu w pomieszczeniu: 2 przednie kolumny po bokach telewizora, 2 tylne kolumny ok. 5m od telewizora - piszę to, aby było wiadomo jaka jest potrzebna długość okablowania (może znajdzie się coś bezprzewodowego?)

Liczę na Waszą pomoc, chciałbym, aby zestaw był wydajny, dźwięk wiadomo, jak najlepszy, bez "pierdzenia" itp. :)
 

t0mi_kg

New member
Fajny ten zestaw Fidelio E5, ale jednak w tej chwili ponad budżet.

W marketach jest dużo sprzętu do 1600 zł, ale wiadomo, coś za coś pytanie, który z tych dostępnych byłby najlepszy. Odtwarzacz w kinie domowym też jest mi w sumie zbędny skoro mam PS4.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Fajny ten zestaw Fidelio E5, ale jednak w tej chwili ponad budżet.

W marketach jest dużo sprzętu do 1600 zł, ale wiadomo, coś za coś pytanie, który z tych dostępnych byłby najlepszy. Odtwarzacz w kinie domowym też jest mi w sumie zbędny skoro mam PS4.

jeśli Kiki napisał , za niewielką dopłata , zapytaj na priva o cenę , to bardzo fajny zestaw i nie będziesz potrzebował kabli , a one też kosztują
 
Do góry