Jakie kino domowe 5.1

Miyagi

Member
Witam.Chciałbym zasięgnąć porady bardziej doswiadczonych forumowiczów.W tej chwili posiadam kini domowe Panasonic SC-PT850 i mam je już koło 8 lat.Chciałbym podkreślić że nie jestem jakimś melomanem i chciałbym cos dobrac na zasadzie kompromisu jakość do ceny.Pokój posiadam prawie 25m2.Zastanawiam się co wybrać czy jakis gotowy zestaw kina czyli cos na zasadzie mojego Panasonica czy może Amplituner osobno i kolumny osobno.Nie ma zabardzo dużego budżetu, który wynosi koło 1500-2000 tys.Kino służyłoby głownie do oglądania filmów.Chciałbym zmienić swój zestaw na coś lepszego, chodzi mi głownie o to aby nowy sprzęt dekodował dźwięk DTS HD Master Audio, gdyż mój leciwy Panas nawet nie potrafi odtworzyć dźwięku DTS Core 5.1 po optyku przesyłanego z Made8era, oraz aby miał chociaż dwa wejścia HDMI.Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pomieszczenie trochę duże, a budżet niestety niezbyt....
Może Harman 151 + HKTS 11; HKTS 16, teoretycznie te głośniki powinno się dawać w mniejszym pomieszczeniu, ale skoro do tej pory był Panasonić, to takie rozwiązanie może cię satysfakcjonować.
Ewentualnie, lepsze rozwiązanie na twój metraż- Pioneer 528; 529; Denon X1000, Yamaha 475, Onkyo 525/535 i do tego kolumny Jamo S506 lub 428
 
Do góry