Jakie kino? 1700-1800zł - amplituner+głośniki - duże kolumny

james.pl

New member
Witam, przy okazji kupna TV (Sharp), kupuje także kino domowe, a w zasadzie amplituner + głośniki, DVD recorder mam, a niedługo kupię Blu-Ray. Zależy mi na dużych (stojących) kolumnach - przede wszystkim przednich, tylne mogą być mniejsze... Chciałbym odtwarzać na nim dźwięk z :
- dekodera HD Cyfry +
- odtwarzacza Blu-Ray / DVD
- z tunera DVB-T
Cena ok. 1700-1800zł.
 

qura12

Member
Bez reklam
Tak żeby zmieścić się w budżecie to Yamaha rx-v463 + JAMO s416 ale jak masz zamiar kupić blu-raya to warto dopłacić do wyżego modelu amplitunera z nowymi dekoderami (v663) ale wtedy przydało by się też lepsze kolumny (np. QQ500)
 

james.pl

New member
niestety, budżet na razie taki sobie wyznaczyłem -dopiero zaczynam przygodę z HD... Joma 416 niestety bez sub... nie wiem czy jednak subwofer musi byc?
 

armi

New member
Bez reklam
docelowo by się przydał. ja również miałem ograniczony budżet i dlatego kupiłem w miarę fajne głośniki 5.0, jak dozbieram kasy to dokupię suba i będzie super

dysponujesz strasznie ograniczonym budżetem. więc skup się na 5.0 a potem suba kupisz
niektórzy zaproponują Ci nawet w tej kasie tylko stereo bo kasa naprawdę mała
 

james.pl

New member
kurcze, w takim razie juz sam nie wiem, myslalem i za jakis czas kupie sobie juz cos pro, jednak chyba bede musial od razu zainwestowac... pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
świat idzie w innym lierunku. lepiej - kompletuj po kolei będziesz bardziej zadowolony.
 

masta_slowik

New member
Przylaczam sie do poprzednika...Ostatnio zakupilem AVR 147 i Jamo S606 fronty i uwazam, ze to genialne polaczenie. Zakupy oczywiscie u blackninja, wiec i tobie polecam tego typu zestaw. Jezeli ciezko z dolozeniem paru groszy jeszcze, to mozesz siegnacpo troche nizszy model ampli np. AVR 2550, uzywalem go przez jeden dzien i moge stwierdzic, ze nie ustepuje zbytnio 147. Przy takim polaczeniu zmiescisz sie w 2000. Z czasem dokupisz pozostale czesci zestawu. Na poczatku juz same fronty s606 daja niezle rade.
 
Do góry