Jakie KD do ok 10tys. zł / ok 35m salon

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za link. Fajna cena.
Tylko w omawianym przypadku 3400zł sam pre, do tego dwie końcówki to pewnie następne 5tzł.
Czyli 8tzł za sam piec. Na paki autorowi pytania pozostałoby 2tzł. Uważasz, że taki zestaw ma jakikolwiek sens?
Moim zdaniem, zestaw który zaproponowałem zagra nieporównywalnie lepiej, niż świetna elektronika i taniutkie plastikowe paczki.
Ten proponowany Onkyo to sprzęt którego dzisiejszy odpowiednik kosztuje grubo ponad 10tzł.
Ja wiem, że zaproponowany przeze mnie zestaw to nie jest szczyt marzeń, ale w zakładanym budżecie chyba przyzwoita propozycja i do kupienia od zaraz, bo podałem istniejące aukcje, ogłoszenia.
I takie też było pytanie autora o zestaw do 10tzł. Nie o wybrany jeden element bez reszty kina domowego.
Przeciez to jest przede wszystkim samodzielny amplituner, który również może słuzyc jako preamp
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeciez to jest przede wszystkim samodzielny amplituner, który również może słuzyc jako preamp

Nie, nie. AV, to nie SR. Jest tak jak pisze HQ150.
Bez końcówki nie ruszy.

Dzięki za link. Fajna cena.
Tylko w omawianym przypadku 3400zł sam pre, do tego dwie końcówki to pewnie następne 5tzł.
Czyli 8tzł za sam piec. Na paki autorowi pytania pozostałoby 2tzł. Uważasz, że taki zestaw ma jakikolwiek sens?

W tym konkretnym przykładzie, naturalnie nie. Przy założeniu, że na końcówki idzie dodatkowo 5k, a na skrzynki zostaje 2k. No chyba, że te używane skrzynki za 2k, w latach swojej świetności stały na poziomie +/-10k, czyli już nieco wyższa półka jak typowe konstrukcje marketowe.

Natomiast parę msc. temu, poszedł w licytacji zestaw Marantza AV7005+MM za ok. 5500zł, to genialna cena. Oczywiście, jeżeli nie interesuje nas XT32, nie wspominając już o DSU, czy Atmosie, a to już osobny temat, omawiany zresztą szeroko na zagranicznych forach i dla mnie to już next step.
 
Ostatnia edycja:
Do góry