Jakie głośniki oraz wzmacniacz do subwoofera?

Lazi11

New member
Witam
Posiadam ciekawą architektonicznie skrzynię subwoofera gotową na montaż dwóch głośników 300mm (12"). Chciałbym abyscie pomogli mi dobrać odpowiednie głośniki oraz końcówkę mocy do tej skrzyni.
Zalęzy mi aby sprzęt był jak najtańszy.

Co myslicie o głosnikach Tonsil 30/120/1 ZEUS?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To nie to forum:) Jeśli chodzi o elektronikę i sprawy tech. to popytaj się na forum Elektroda. Tam zajmują się konstrukcjami DIY. Mogę tylko nadmienić że sporo osób robi suby na głośnikach Tonsilowskich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lazi11

New member
szkoda, tu też są specjaliści przecież, nie chodzi mi o schemat wzmacniacza tylko te głosniki czy sa dobre lub może inne polecacie, albo ktos zna jakis wzmacniacz do zabudowy który moze polecic.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Pewnie i znajdą się osoby trochę bardziej siedzące w elektronice, i własnorecznie składające sprzęt, ale z tego co zauważyłem to tutaj można polecić konkretne kolumny, TV , wzmacniacze i inny sprzęt oraz pomóc w konfiguracji czy doborze innych podzespołów. Typowo forum nastawionym na DIY i pomoc we własnych konstrukcjach jest Elektroda. Nawet z tego co zauważyłem to często poszukuje się skrzynie od tego suba co posiadam - Tonsil Aktiv 200A dla własnych konstrukcji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Spoko:) , nie rezygnuj z tego forum. Jak już będziesz miał sub, to pomożemy w doborze innych komponentów czy rozstawieniu. Do nastepnego:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry