jakie glosniki i jaki cd do amplitunera denon avr 1311???

herlak87

New member
zamierzam dopiero kupic! chce podlaczyc do tv do ogladania filmow i do gier a tez ma sluzyc do laptopa do muzyki :) ale nie wiem jakie glosniki dokupic czy jakies 5.1 czy 2 kolumny bo szczerze nie zabardzo sie znam na sprzecie audio!
 

killpit

New member
1311 to kiepściutki lepiej wez starszy ale lepszy model 1610 lub 1910 inna klasa nowe Denony cieniutkie są.
jeżeli nie koniecznie Denon to może H/K Onkyo Pioneer zdecydowanie lepszy wybór
 

herlak87

New member
Co do wielkości pokoju to cieżko bo zapowiada się niedługo przeprowadzka :-/ a budżet to około 1000-1500 zł! Co do denona to jeszcze się zastanawiałem nad 1911 trochę droższy ale nie spieszy się także mogę poczekać i odłożyć kasę!
 

gyc78

New member
Witam,

Przepraszam za odgrzebanie starego tematu ale mam pytanie odnośnie 1311.
Mam możliwość wymiany (za free) model 1509 na model 1311. Czy warto? Już zauważyłem, że nowy model nie ma opcji automatycznej kalibracji oraz audyssey. Z drugiej strony wydaję mi się, że dźwięk jest jakby ciekawszy..hmm..Jest w końcu obsługa audio przez hdmi choć to już rozwiązałem przez kable optyczne.

Proszę o poradę.
 

Irenty

New member
witam...
mam pytanie odnośnie tego wzmacniacza czy można do niego podłączyć głośniki od kina LG, z tym że na głośnikach jest napisane że są na 4 omy... nie za bardzo się znam ale w danych 1311 jest napisane że na 6....8 om, a i jeszcze jedno przy okazji,czy można przerobić subwoofer pasywny na aktywny?
z góry dzięki za odpowiedź...
 
Do góry