Jakie dvd wybrac - Wiwa Bellwood czy Ferguson

unknown20

New member
witam!!!
zamierzam kupic dvd do 32 lcd sony.
przegladalem forum i zastanawiam sie pomiedzy Bellwood 311U a Wiwa 280U. mam do was takie pytanie – czym one sie roznia i ktory jest lepszy? bo cena taka sama – 150 zl.
a moze polecicie mi cos innego w tej cenie?
a co sadzicie o Ferguson D 880 HX? cena to ok 250 zl i zastanawiam sie czy jest duza roznica miedzy bellwodem i wiwa a tym fergussonem?
dzieki za odp
pozdrawiam
 

lukaszalbert

New member
Ja osobiście uwazam ze Wiwa jest lepsza od belwooda ale niestety oba niemaja divx-a a cena ponad 250 zł za fergusona jest za duza jak na takie dvd. Napewno dostaniesz cos taniej, chocby "PHILIPS DVD DVP5980". Moze inni też ci coś jeszcze polecą.
 

unknown20

New member
dzieki za podpowiedz. ale powiedz mi czy to ze nie ma divxa a ma xvid i mpeg4 bedzie bardzo odczuwalne w uzytkowaniu biorac pod uwage ze chce kupic to dvd i w wiekszosci ogladac filmy nie na dvd tylko "divx"?
troche glupio zabrzmialo ale chyba wiesz o co mi chodzi.
pozdrawiam
 

sempik

New member
Witam (to mój pierwszy post).
Ja po kilkugodzinnych poszukiwaniach i lekturze tego forum zdecydowałem się na FERGUSON D780 HX. A 780 a nie 880 dlatego, że się akurat nawinął :D Ma być tymczasowy do czasu większego upowszechnienia którego z formatów BR lub HD... z resztą i tak chwilowo jestem bez tv.

pozdr,
sempik
 

Mulec

New member
sempik napisał:
Witam (to mój pierwszy post).
Ja po kilkugodzinnych poszukiwaniach i lekturze tego forum zdecydowałem się na FERGUSON D780 HX. A 780 a nie 880 dlatego, że się akurat nawinął :D Ma być tymczasowy do czasu większego upowszechnienia którego z formatów BR lub HD... z resztą i tak chwilowo jestem bez tv.

pozdr,
sempik
Witam
Pozwole sobie odkopac watek, zeby niepotrzebnie nie robic nowego.

Ktory z tych dvd wybrac ?
Bellwod 301U
WIWA 128U
Ferguson 880

teraz moje oczekiwania:
odtwarzanie divx, xvid, i wszystko co jest teraz na topie
czytac pl napisy w formacie txt i pokrewnym
wyswietlac pelne nazwy plikow w menu wyboru
czytac mp3 i jpg
Posiadac USB

na czym mi nie zalezy :
odtwarzanie divxHD
hdmi
skalowanie

Poprostu trzeba mi cos co bedzie czytalo divx-y, mialo zlacze scart, i sygnal stereo po analogu, no i USB
zwykly normalny odtwarzacz, nie potrzeba mi skalowania bo od tego mam hd-dvd, ktory bede mogl podlaczyc do crt i lcd, ogladnac film czy serial bez nerwow ze brakuje jakiegos kodeka, albo ze film ma za duzy birate.
 

Mulec

New member
Mulec napisał:
Witam
Pozwole sobie odkopac watek, zeby niepotrzebnie nie robic nowego.

Ktory z tych dvd wybrac ?
Bellwod 301U
WIWA 128U
Ferguson 880

teraz moje oczekiwania:
odtwarzanie divx, xvid, i wszystko co jest teraz na topie
czytac pl napisy w formacie txt i pokrewnym
wyswietlac pelne nazwy plikow w menu wyboru
czytac mp3 i jpg
Posiadac USB

na czym mi nie zalezy :
odtwarzanie divxHD
hdmi
skalowanie

Poprostu trzeba mi cos co bedzie czytalo divx-y, mialo zlacze scart, i sygnal stereo po analogu, no i USB
zwykly normalny odtwarzacz, nie potrzeba mi skalowania bo od tego mam hd-dvd, ktory bede mogl podlaczyc do crt i lcd, ogladnac film czy serial bez nerwow ze brakuje jakiegos kodeka, albo ze film ma za duzy birate.

jakies pomysły ?
 
Do góry