jaki zestaw? tv,tuner,pc

neptyk

New member
witam

posiadam TV toshiba 42SL738G
mam do niego podłączony PC [ głownie do oglądania filmów HD itp. ] i tuner satelitarny Clarke-Tech ET9000 [ do oglądania telewizji HD ]

pc i tuner podłączone poprzez kable HDMI

chce kupić jakiś zestaw kina domowego, i podłączyć wszystko tak żeby przy oglądaniu filmów z pc na tv i oglądaniu kanałów z tunera leciał dźwięk w tych głośnikach od kina...

odtwarzacza blu ray nie potrzebuje.
tylko jakieś dobre głośniki chyba ok będzie 5.1 ?, amplituner/wzmacniacz audio żeby wszystko podłączyć i chyba nic więcej?

pokój ok 4x5m
cena, nie wiem, załóżmy max 2500zl, ale jeżeli udałoby się złożyć tak do 2tys to byłoby super :)


Proszę o jakieś propozycje zestawów żeby wszystko pasowało ze sobą ;]

ps: kiedyś pisałem w sprawie kupna TV i bardzo fajnie fachowcy doradzili... :lol:
 
Ostatnia edycja:

Jok3r

New member
Bez reklam
Jeżeli chcesz coś małego i niewidocznego to zestaw Denon 1311XP, lub Denon 1611 + Canton Movie 65, jeżeli większe gabaryty kolumn przednich Ci nie będę przeszkadzać, to Onkyo 578 + Quadral Quintas 5000, lub Yamaha 567 + Jamo S506, lub jeżeli chciałbyś coś dorzucić kasy to np. Denon 1611 + Q-Acoustics 1050. Znalazłem tutaj na prawdę rewelacyjną cenę:

Q ACOUSTICS QA-1050 QA1050 ZESTAW K WYPRZEDAŻ -40% (1633616291) - Aukcje internetowe Allegro

Albo się pomylili, albo oddają prawie za darmo:)
 

neptyk

New member
tylko popatrz jaka jest cena wysyłki :p dlatego są takie tanie

Przesyłka kurierska110,00 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa151,00 zł

Proszę jeszcze o jakieś zestawy godne polecenia, głownie zależy mi na tym żeby było można tak ten sprzed podłączyć jak opisałem na początku i żeby jakość dźwięku była bardzo dobra :)
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No wysyłka rzeczywiście coś droga, ale na ceneo najniższe ceny za jedną sztukę frontu to 1099:p A tutaj cały zestaw za tyle co prawie same fronty:) Aż sam się ich spytam o co to chodzi, bo jak taka cena to sam je kupię, wystawie gdzieś i zarobię:) Hehehe:)
 

neptyk

New member
tez do nich napisalem o co chodzi z ta cena ;p

DENON AVR-1611 + WHARFEDALE CRYSTAL II 40 SET (1647431492) - Aukcje internetowe Allegro
Yamaha RX-V367 + zestaw 5.0 TONSIL Fenix II (1645133985) - Aukcje internetowe Allegro
DENON AVR-1611 + JAMO S 426 HCS3 + SUB 210 (1647431490) - Aukcje internetowe Allegro

który z tych zestawów się najbardziej opłaca? jeżeli chodzi o podłączenie i jakość dźwięku.
i czy branie takich zestawów wychodzi lepiej niż składanie ami i głośników osobno ?
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Crystale z Denonem 1611, zestaw z Jamo ma ten plus, że ma suba, ale zawsze do Crystali możesz go dokupić później. Ten zestaw Yamaha bym sobie odpuścił ze względu na amplituner bez dekoderów HD. W dobieraniu samemu komponentów jest o tyle dobrze, że wybierasz zestawienie, które Ci najbardziej odpowiada brzmieniowo, oraz funkcjonalnie, natomiast w przypadku zestawów czasem wychodzi coś taniej, ale nie zawsze mamy to co byśmy chcieli i często jest tak, że dostajemy dobry ampli i słabe głośniki, lub odwrotnie. Kupno zestawu jest często sztuką kompromisu, tak to można najprościej określić, natomiast kupno osobno nas nie ogranicza w żaden sposób, jedynie finansowo.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dobre zestawy Denon 1611+ jamo 506,Onkyo 578 + QQ 5000. Zapytaj Blackninja -powinieneś się zmieścić w kosztach.
 
Do góry