jaki zestaw do ok 2200zł

diaraf

New member
witam

Jestem zainteresowany zakupem zestawu stereo, przyznam szczerze że jestem początkujący w temacie.
Do czego będę potrzebował zestawu?
Będzie on podpięty na stałe do kompa czyli głównie muzyka (zależałoby mi na dobrym basie aczkolwiek dobry nie znaczy taki który powoduje taniec mebli) i oczywiście filmy tylko z kompa.

Myślałem nad głośnikami jamo s606+coś do nich tylko pytanie co?
Ewentualnie propozycja całkowicie innego zestawu.

Cenowo chciałbym się zamknąć w ok 2000 max 2200 a już naprawdę góra to 2500zł ale musi być warte swojej ceny.

Jeśli chodzi o pokój to wymiary to 3x6m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poszedłbym w taki przypadku na całość. Kwota 3000 zł ale full wypas taki że nie będziesz wychodził z domu .
Będziesz chciał słuchać , słuchać i słuchać.
Marantz 5003 + MA BR6 . Oferta dla niebieskich( wejdź na priw) jeszcze kilka dni trwa.
 

dudi998

New member
odkopie temat.
Stoję przed podobnym dylematem. 2200zł do wydania, sprzęt głównie do muzyki pop, dance, rock.
Bas mile widziany. Zdecydować się na Piano Craft czy coś innego? Pomóżcie z wyborem.
 

dudi998

New member
.... ale mam już mętlik w głowie.
troszeczkę zmieniła się koncepcja. Szukam amplitunera+jakieś podłogówki.
Co myślicie o YAMAHA RX797+NS 50F lub Jamo S606? Trochę przekracza mój budżet, ale może przeżyję:)
Pokój ma troszeczkę ponad 20m.
 

dudi998

New member
Dzięki blackninja za pomoc.
Teraz to już zupełnie nie wiem co kupić:D
Dziś udało mi się posłuchać Yamaha PianoCraft MCR-640 + YST-FSW150 no i powiem Wam, że gra to całkiem ładnie.
Tak to jest jak się mieszka na "zadupiu" i nie ma gdzie posłuchać czegoś innego.
 
Do góry