Jaki wzmacniacz i kolumny do +/- 800zł

arthurdevixa

New member
Witam chciał bym kupić jakiś wzmacniacz i do tego dwie kolumny, zależy mi na dobrym basie bo słucham głównie rapu. Obecnie posiadam wzmacniacz Marantz PM360 i do niego miałem podpięte dwie kolumny od wierzy Panasonic SA-AK45. Wzmacniacz ostatnio mi się zepsuł bo jak bym nie podłączył to gra jakoś "charcząco". Myślałem też żeby go naprawić i może wtedy tylko kolumny dokupić.
Na wzmacniacz i kolumny mogę przeznaczyć jakieś +/- 600zł.

Dodam jeszcze że mój pokój to jakieś 4 na 3 metry.

Liczę na dobre rady i propozycje, pozdrawiam.
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie kupisz nic sensownego za 800 zł. Mam na myśli wzmak+kolumny.
Nie ma się co oszukiwać. Jedynie jakaś mini wieże.
Lepiej trochę dozbieraj i wtedy kupisz coś z czego będziesz zadowolony na lata. Nie ma co kupować na siłę.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Zostają tylko komisy muzyczne. Za tę kwotę spokojnie coś dostaniesz. Najlepiej za kaucją weź sprzęt do domu i tam sobie podłącz i oceń. Jakiś czas temu szukałem czegoś kumplowi i za 1000zł kupiłem ampli Onkyo 545,monitory Jamo 307a,sub Magnat i odtwarzacz dvd panasonic. Wszystko w bardzo dobrym stanie,żadnej rysy czy skazy. Sprzęt gra już ponad rok.
 

lobos

New member
Bez reklam
No tak. Używki, wyszukane okazje to się zgodzę, ale z nowych to nie ma sensu kombinować. Ewentualnie mini wieża.
Poza tym gdybym miał wydać 800 na byle co to wolałbym się wstrzymać i za trochę więcej kupić już coś sensownego ;-)
Przecież te 8 stów to też jest trochę grosza... Szkoda później żałować.
 
Do góry