Jaki wzmacniacz Dali Opticon 6

yooro

New member
Mysle ze mozesz poczytac pod katem tego z czym sie zgrywaly dobrze np. Ikony 6 i zobaczyc czy te zestawienie rowniez dobrze wypadnie z opticonami. Sam posiadam ikony z kandy k2 i jestem zadowolony z tego polaczenia i jakos mi sie kandy nie grzeje i nie wylacza a slucham duzo. Z ciekawych opcji zerknij moze jeszcze na hegla h70 (obilo mi sie o oczy ze jest to dobre polaczenie z ikonami ale osobiscie nie sluchalem wiec nie potwierdze). Kandy k2 jest juz chyba wycofany z produkcji wiec predzej kandy k3 upolujesz. Aaaa i jedna wazna sprawa - kandy po ok 30 min gra inaczej niz na zimno wiec ciezko na odsluchu wyciagnac jednoznaczny wniosek. Kandy z ikonami stanowia dobre polaczenie. Czy najlepsze na swiecie? Pewnie nie. Kandy k2 uzywka to ok 2500 zl. Hegel h70 ok 3300 zl. Kandy k3 w uzywkach nie widzialem. Ale jak tu dorzucisz tysiaczka i tam dorzucisz tysiaczka to juz w ogole ... dorzucisz dwa tysiaczki ;)
 

krzysiek.szw

New member
Jeszcze małe pytanko czy warto dopłacać około 1100~1200 zł. więcej do Cambrige Audio CXA80 czy lepiej wybrać Cambrige Audio CXA60? Pod kolumny z tytułu.
 
Do góry