Jaki wybrać telewizor 37 cali

Shouces

New member
Jaki telewizor 37 calowy wybrać? Zastanawiałem się nad dwoma modelami,
SAMSUNG LE37C530 i SONY KDL 37EX401

Jeśli macie jakieś inne propozycje w podobnej cenie to bardzo proszę o poradę, warunkiem są minimum 3 wyjścia HDMI.
 

Shouces

New member
37LE5500 w przeciwieństwie do sony ma 100HZ,bardziej multimedialny DLNA,net,usb (mkv HD),matryca IPS bardzo dobre kąty,niskie zużycie energii,tylko że cena wyższa - ale warto dołożyć


albo inaczej zapytam,jaka odległość od ekranu?
Akurat najmniej zależy mi na usb, internecie itp. no i cena znacznie przekracza 2000zł.
Odległość ok. 4m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wielkość 42" do tej odległości to bardzo mądra propozycja.
I wcale nie jest do jeszcze docelowa wielkość.
Sam się przekonasz że nawet przy 42" za miesiąc będziesz miał niedosyt wielkości.
 

Shouces

New member
wielkość 42" do tej odległości to bardzo mądra propozycja.
I wcale nie jest do jeszcze docelowa wielkość.
Sam się przekonasz że nawet przy 42" za miesiąc będziesz miał niedosyt wielkości.
Odległość to niecałe 4m, już sobie wyliczyłem, że telewizor powinien mieć 37 cali i tego chcę się trzymać :) Wiadomo, po miesiącu to i 50 cali będzie mało ale mimo wszystko chciałbym 37. Jakieś propozycje, ewentualnie wady/zalety modeli które podałem?
 

Shouces

New member
Napisałem niecałe 4m, właściwie odległość to lekko ponad 3m. Wyliczyłem to na podstawie różnych tabelek na internecie odnoście odległości. Może nie sprzeczajmy się o odległość bo nie o to mi chodziło zakładając temat a o wybór telewizora :)
 
Wyliczyłem sobie, że 37 cali będzie akurat do mojej odległości. Nie chcę większego ani mniejszego. Chciałbym dokładnie 37 cali z 3xhdmi :)
biorąc pod uwagę twoje wyliczenia że 42 za duży,to i 37 w tym przypadku może być za duży
ja bym tak z ręką na sercu celował w32 i niżej,naprawdę będzie :eek:k::eek:k::eek:k:

jak sięgniesz po przekątną około 21 cali to zostanie ci na statyw z lunetą jeszcze,albo dwa żebyś mógł jechać na dwóch gałach oglądając film w kinie domowym z dźwiękiem wielokanałowym :fool::fool::fool:
 
Do góry