Jaki wybrać model ? POMOCY

kangurello1988

New member
Witam serdecznie forumowiczów mam do was pytanie jaki wybrać model telewizora LCD 32 cale myślę nad M71b i N71b jak myślicie który wybrać ? chyba że wy macie jakieś propozycje ? z góry serdecznie dziękuje pozdro
 

LCC

New member
OOo Panie, czy wiesz, że porównujesz dwa telewizory z różnych półek? M71 mówie o 32 calach, kosztuje 3800zł a N71 kosztuje 3200. Ja proponuje ten pierwszy, bo to jednen z najlepszych telewizorów 32 calowych w tej chwili na świecie.
 

redlum

New member
Bez reklam
jesli mowisz o samsungach - to na pewno jest to najlepsza 32

jesli zas ogolnie - to lepszy jest np panasonic z serii lx600 lub sony v2500
 

LCC

New member
No ja powiem tak:

Samsung 32M71B
+ 100Hz (nie ma przymazania przy szybkich ruchach kamery)
+ USB i czytnik kart pamięci

Sony 32V2500
+ Troszkę lepsza czerń i kolory
+ Lepszy dzwięk
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
potwierdzam słowa LCC Sony ma lepszą czerń i płynność
Dorzuciłbym jeszcze - 32 Loewe Indywidual ,32 Loewe Xelos,
32 JVC X 70 .
 

Romanoff

New member
Samsung w ogóle sie nie wyrabia przy ruchu,owszem jest płynny ale kosztem powstawania takiej charakterystycznej obwódki wokół poruszających sie obiektów.Efekt jest duzo gorszy(widać że Samsung dopiero raczkuje w tym temacie) aniżeli w pierwszych tv Philipsa z Digital Natural Motion,nie wspominając o najnowszych modelach czy też w porównaniu do trybu Tru Motion w LG LB2R.Sony KDL32v2500 to naprawdę dobry model.Jednak jak zalezy Ci na płynności to może warto poczekac na serię 3000?Chociaż to będzie inny pułap cenowy. Sprawdź JVC X70,Philipsa 32pfl7332,v2500,LG 32LB2R.
Pozdrawiam
 
Do góry