Jaki wybrać LG42LM 670s czy Samsung UE40ES 6800

kiero256

New member
Swój wybór zawęziłem do dwóch modeli. Proszę o opinie, który model według Was bardziej warto kupić. Będzie to mój pierwszy telewizor tego typu.

Tomek
 

ElTomeko

New member
Tez sie poważnie zastanawialem nad tymi modelami ale coraz bardziej skłaniam sie do Philipsa pfl6007"chwalony na forum za lepsze i bardziej równomierne podswietlenie matrycy"
 

Łasica

New member
Tez sie poważnie zastanawialem nad tymi modelami ale coraz bardziej skłaniam sie do Philipsa pfl6007"chwalony na forum za lepsze i bardziej równomierne podswietlenie matrycy"

A zauważyłeś, że na tym forum przede wszystkim są polecane Philipsy ? :) Na konkurencyjnym znowy Sony. Według Kikiego philips 6007 jest odpowiedni dla 98% poszukujących nawet tych, którzy wyraźnie zaznaczają potrzebę posiadania Smart TV i korzystania z wielu aplikacji.
 

kiero256

New member
Coś w tym jest, chce zrobić zakup za parę dni. Telewizory mają podobne dane techniczne. Zobaczymy, może ktoś napisze jaką konkretną odpowiedź.
 

inahurry

New member
czy tylko ja mam problem z tym forum, że chcąc się przenieść w jakieś miejsce na forum wyskakują mi jakieś przypadkowe tematy? Chcę wejść na prywatne wiadomości, a przenosi mnie na jakiś temat o kalibracji Samsunga... Sorry za offtop, ale nie mogę się dostać do tematu pomocy, bo mnie cały czas nosi po przypadkowych tematach.

Czyszczenie cache działa na jedno logowanie...
 
Do góry