Jaki universalny sub do KD i muzyki

rzezba

New member
nadazyla Mi sie okazja kupna tego suba REVEL B120, czy ktos mial do czynnienia z tym potworem lub wie cos o nim... ?
 
Ostatnia edycja:

rzezba

New member
acha no tak myslalem, ze to kozak, bo kosztowal podobno 900 funtow ale chyba te 250rms byl by zaduzy na 18m pokoj, czy moze nie-e... ?
 
Ostatnia edycja:

rzezba

New member
no wiem ze Wielka Okazja ale juz jak wiesz wzielem Klipscha RPW-10 od Ciebie, bo nie chcialem byc nie slowny jak juz zamowilem wstepnie go...
 
Ostatnia edycja:

rzezba

New member
lolek -zajmuje sie juz dlugo sportem, a w sporcie najwazniejsze sa dla mnie zasady fer play , a wiec co za tym idzie w zyciu codziennym tez staram sie byc taki, bo to zanikajaca cecha na calym swiecie-niestety...
BN - kasa rzecz nabyta dzis jest jutro nie ma, natomiast dobre zdanie o danej osobe nie latwo zdobyc, a stracic idzie szybko jak kase, a wiec lepiej czasem stracic okazje ale wyjsc z twarza... ;)
 
Ostatnia edycja:

rzezba

New member
Wymienione dyscypliny, ktore trenowalem sa w moim profilu, a aktualnie tylko na silownie chodze, bo znajdue sie w UK...
 

rzezba

New member
No jedni musza pracowac, aby inni mogli leserowac... :mrgreen:
Co do suba, to o godzinie 19-stej, byl-jest w DPD Nederland Tormentil 10 i tyle wiem... :)
 

rzezba

New member
no dzis dotarl sub dosc spory jest na zywo ale jak ustawiam fronty na 40hz, a sub cros na 40, gain w polowie, to Kobieta nawet Moja powiedziala, ze rewelacji nie ma ale jak zostawiam fronty na full band i sub jak powyzej, to juz sprawa sie zmienia w takim stopniu jak oczekiwalem. Zadziwiajaco glebokim basem graja te Moje fronty naprawde caly czas Mnie zaskakuja, tym bardziej, ze porownuje je teraz z subem i bez. Nie doznalem tez, aby byl za wolny w kazdym razie jak narazie, to jesli chodzi o muzyke, bo film zapodam dopiero wieczorem i sprawdze w KD go...
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
no dzis dotarl sub ale byk... :shock:

zaraz tam byk :

400 x 292 x 4513

mój Dali AW-8 ma odpowiednio :
360 x 265 x 415 , to raptem kilka cm mniej na ściankach niż Klipsch

są też sporo większe , jak i sporo cięższe

:p

co do wygrzewania
-im dłużej tym lepiej
-min. z 20h , tak na 1/2 mocy ( o ile sąsiedzi wytrzymają )
-daj mu też w "palnik" po jakimś czasie , aż będzie czuć ciepełko z wzmacniacza ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na dobra sprawe, to u mnie chyba w ogole kolumny i sub nie jest wygrzany, nigdy nie gram glosno, a jak juz to bardzo sporadycznie na kilkanascie sekund. Gdzie tam im do 20h na pol gwizdka. Za kilka lat moze tyle zrobie :)
 

rzezba

New member
A te przesuniecie fazowe 0-180, kiedy sie to uzywa, bo nie slysze zadnej roznicy jak to zmieniam, ani te LPF off LFE mam od 80 do 120hz... ?
I jak wy macie Chlopaki ustawione fronty na full band czy np od 40hz w gore... ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry