jaki typ kina dom.-schemat pokoju

snooze007

New member
Witam ,
przymierzam sie do zakupu kina domowego 5.0(1), myślałem o TAGA Harmony TAV 606 v3.

Poniżej załączam schemat pokoju, bo obawiam się czy aby taki zestaw nie jest zbyt duży- "nadmiarowy"?

Może powinienem celować w jakies zestawy z satelitkami +subwoofer???

Amplituner to Yamaha RX-V373, zestaw miałby służyc do muzyki i filmu, z góry dziękuje za opinię :)
https://imageshack.com/i/ipqlCQYAj
ipqlCQYAj
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ludzie w mniejszych pokojach używają dużych kolumn ,więc nie wydaje mi się, aby Taga były "nadmiarowe "
W przypadku zestawu sub/sat trzeba się liczyć z ograniczeniami jakości w porównaniu do kolumn ,a jak sam piszesz chcesz też słuchać muzyki .Oczywiście są dostępne wyższej klasy zestawy kompaktowe 5.1 ,które zapewnią naprawdę dobre brzmienie ich dodatkową zaletą jest wygląd ,z reguły stosuje się je w "trudnych pomieszczeniach " gdzie jest kłopot z ustawieniem kolumn ,oraz tam gdzie trud projektanta takiego pomieszczenia mógł by iść na marne

Ja osobiście pozostałbym przy kolumnach wolno-stojących zwłaszcza, że wybór jest duży
 

Henry

Active member
Bez reklam
Witam ,
przymierzam sie do zakupu kina domowego 5.0(1), myślałem o TAGA Harmony TAV 606 v3.

Poniżej załączam schemat pokoju, bo obawiam się czy aby taki zestaw nie jest zbyt duży- "nadmiarowy"?

Może powinienem celować w jakies zestawy z satelitkami +subwoofer???

Amplituner to Yamaha RX-V373, zestaw miałby służyc do muzyki i filmu, z góry dziękuje za opinię :)
https://imageshack.com/i/ipqlCQYAj
ipqlCQYAj

Do muzyki, to ani ta Yamaha, ani te Tagi... ile chcesz wydać na całość?
 

snooze007

New member
Ja osobiście pozostałbym przy kolumnach wolno-stojących zwłaszcza, że wybór jest duży

No i OK, dzięki ! :)

"henry1979":

"Do muzyki, to ani ta Yamaha, ani te Tagi... ile chcesz wydać na całość? "

- czy ja wiem, tę Yamahę słuchałem na B&W 602 S2 i mi wystarczyło, nie mam jakiegoś audiofilskiego podejścia do muzyki...Cena TAGI mi odpowiada po prostu...
 
Do góry