Jaki TV wybrać ?

Amer

New member
Szukam i szukam i ciągle szukam, a znaleźć nie umie. Może ktoś tutaj pomoże i zasugeruje jakiś dobry telewizor :)

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 5.50 m /4.50 m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok. 4 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? z tyłu telewizora
7.Jaki masz obecnie telewizor ? samsung lcd 32 cale. (nie pamiętam modelu. ma jakieś 5 lat)
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? ?? - najlepiej by miał wszystko co potrzebne
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? telewizja kablowa upc
10.Jakie urządzenia ?
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? ok. 6
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matową
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sportowe, przyrodnicze, filmy etc.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? sporadycznie, na gry bedzie stary TV :)
16.Preferencje co do marki ? Panasonic ? Samsung ? Sony ?
17.Preferencje co do wielkości ? to zależy od prawidłowej odległości ok. 46-47 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorem, ale w weekendy często TV włączone od rana do wieczora
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500-2800
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? mógłby mieć fajny bajer ;-) Pasywne raczej


Odpowiedziałem na pytania hehe Pewnie wygórowane potrzeby mam, ale prosze o jakieś podpowiedzi :roll:
 

Karpaj

New member
Bez reklam
W sumie nie jest łatwo coś znaleźć, bo kwota jest po prostu zbyt niska. Będziesz musiał iść drogą kompromisów

Panasonic 47E5E
Philips 47PFL4007
Sharp 46LE630
 

Amer

New member
Dzieki za sugestie :) Czytajac o telewizorach wcześniej brałem pod uwage jeszcze tego Panasonic'a TX-L42ET5E. Tylko pytanie czy jest wystarczajacy przy tej odległości, którą mamy od TV ? A może dozbierac i kupic Panasonic'a TX-L47ET5E ? Trudny wybór kiedyś w sklepach rtv były dwa tv i nie było problemu, dylematów, a teraz jakaś masakra hehe
 
Do góry