Jaki TV pod sport (super płynność)

strzaleczka

New member
Witam, pytanie jak w tytule. Jaki polecacie telewizor 37 - 42 (może być ewentualnie plazma) do 5000-6000 zł, głównie do oglądania piłki nożnej i grania na ps3 w gry typu FIFA/PES ( też piłka:) ) z rewelacyjną płynnością ? :) Żeby obraz był jak żyleta nawet w ruchu :krol:
Inne aspekty, takie jak czerń, nasycenie itd. zdecydownaie schodzą na drugi plan, jako że TV w 80% przeznaczony do grania w FIFE/PES i oglądania meczy (LM + mecze ligowe), czasem zdarzy się jakiś film czy serial.

pozdrawiam, strzaleczka

P.S. Dodam, że dużo meczy leci jednak w SD (liga hiszpańska, część meczy LM na Nce) - może jest to istotne :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
skorzystał bym z prezentacji:
Panasonic 42v10
Jvc 42 dv1
Hitachi 42 utmx70
Wybór będzie bardzo prosty
 

strzaleczka

New member
Wybór będzie bardzo prosty bo panas v10 jest o tyle lepszy ? :)
Czy każdy z tych idealnie nadaje się do moich potrzeb ?
Swego czasu widziałem test tego JVC na forum i widziałem, że ogólnie to świetny telewizorek, nie pamiętam tylko jak z tą płynnością było
 

Ares78

New member
Jeśli szukasz telewizora pod konsolę ps3 to możesz jeszcze przetestować z4500, bardzo fajnie współpracuje z powyższą- zasługa 200hz, przy aktualnych cenach powinien być jeszcze całkiem spory zapas jeśli chodzi o budżet który określiłeś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybór będzie bardzo prosty bo nikt na świecie lepiej niż TY sama lepiej nie wybierze :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A Ty kiki co byś wybrał z tej trójki patrząc nie tylko na aspekt tej płynności? Stoję przed podonym wyborem jak strzaleczka i bardzo ciekawi mnie twoja opinia :)
Cenowo te telewizory trochę jednak różni (najdroższy jest panasonic).
 

strzaleczka

New member
A tak zachwalany tutaj przez paru użytkowników telewizor SONY 40W5500 dużo odstaje od tej "świętej trójcy" ? :)
Jest sporo tańszy (moja skromna wiedza podpowiada mi, że często co tańsze to słabsze) stąd moje pytanie. No i posiada 100 hz, a tamte modele po 200 i nawet 600 hz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
płynność 200Hz ale w ustawieniu kinowym.
Ja mam oczywiście faworyta , ale gdybym nie widział tych modeli obok siebie - poprosiłbym o prezentacje we własnym domu.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Może jednak zdradzisz co Ty byś wybrał ? :) No i jak ten Sony w5500, czy jest coś wart przy tych trzech wynmienionych przez Ciebie modelach ?
 
Do góry