Jaki TV na ścianę 32-37'

T-9

New member
Witam wszystkim i przejdę do sedna.

Chcę kupić LCD'a TV w zakresie 32 do 37 cali (będzie wisiał na ścianie, ok. 2m od oczu)

Najbardziej zależy mi na rozwiązaniach multimedialnych - wejście USB do którego można podłączyć pendrive/HDD (500gb z NTFS'ową partycją) wypchany filmami avi (divx/xvid) + napisy ORAZ mkv w HD (pliki nawet po 10gb) z możliwością dla nich wyboru ścieżki dźwiękowej/napisowej, czasem też konsole dzisiejszej generacji (ps3/xbox360), może czasem też puszczenie czegoś po kablu z laptopa i ew jakaś standardowa kablówka...

Oczywiście też mus to 100hz, full hd, możliwość podłączenia się do sieci za pomocą wifi (niekonieczne) no i żeby obraz był "w miarę" (niestety w segmencie TV jestem raczej zielony, jak coś zapomniałem istotnego dopisać to proszę o wspomnienie)

Moje wyszukane typy to:

Samsung LE32C650 lub UE32D5500 (ten drugi ma podświetlenie LED'owe zamiast świetlówką z tego co wyczytałem

SONY KDL-32EX500 - podobno wcale nie łyka mkv...

A może coś jeszcze innego?


Chcę przeznaczyć do 1700 (max to 2k)


Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
 

T-9

New member
Hmm... czym różnią się modele samsunga D5000 od D5500 ?

Czy tylko kolorem? Grafitowy vs czarny z różanym odcieniem? Tak przynajmniej "mówi" Samsung na swojej stronie...
 
Ostatnia edycja:

T-9

New member
"Tylko" ? To podziękuje, najpewniej wezmę D5000, chyba że ktoś da jeszcze jakąś propozycję bo wspomniany Panasonic jakoś tak nie bardzo i bardziej obstaję przy 32'
 
Do góry