Jaki TV HD do PS4 do 3k, max 48 cali?

tururu

New member
Witam,

Szukam TV w HD, na ultra HD aż tak mi nie zależy, chyba że byłby naprawdę fajny, ale za 3k zł pewnie nic takiego się nie znajdzie. Telewizor 48 cali raczej, ewentualnie 50, używany głównie do grania na konsoli PS4. Zależy mi na niskim input lagu w sumie tylko, ale ze znalezieniem czegoś fajnego jest problem.

Obecnie mam Samsunga UE46es6100, tryb gry w tym modelu to miód malina i dlatego teraz też szukałem raczej samsunga. Znalazłem jakiś tani model UE48J5500 do wyrwania za 2000-2200 zł w zalezności od marketu. W trybie gry input lag to chyba coś koło 40 ms więc jest dobrze, ale znowu ma 50Hz i nie wiem jak to wpływa na granie? Ma to jakieś znaczenie np. w grach z 60fps? Jasne na konsolach tych ze świecą szukać, ale to już pytanie z ciekawości. Czy raczej nie ma się co pchać w nic poniżej 100Hz? Na tym obecnym Samsungu co mam teraz jest 200Hz

Jestem otwarty na wszelkie propozycje o ile input lg niski i cena do 3k.
 

tururu

New member
Nie zależy mi aż tak bardzo na 4k bo HDR z tego co czytam w tych modelach jest jakiś szczątkowy podobno albo słaby, więc pewnie za 2-3 lata i tak bede szukał nowego TV pod PS4Pro albo PS5.

Znalazłem coś takiego: LG 50LF652V, 100/120 Hz, matryca IPS, chodzą plotki o VA ale nikt tego nie potwierdził. Mi w sumie bardziej pasuje IPS ze względu na kąty widzenia, a do tego niski input lag nieco ponad 30ms. Dobre są te LG? Mają aktualizacja do webOS 3.0?
 

serbskie

New member
Ten LG dobry ale ciężko go już dostać, sam na niego poluję. Większość jakaś powystawowa niestety, więc jakbyś się zdecydował to uważaj, żeby Ci nie wcisnęli używki sklepowej mówiąc, że to nówka.
 

tururu

New member
Tak jak mówisz, niby są ale same powystawówki z których część już uszkodzona. Więc odpada ponownie :(

Znalazłem kolejny model, SAMSUNG UE50H6400. Niski inputlag, 100Hz tylko że to model z 2014 roku i nie wiem czy jest dzisiaj sens go juz kupowac, technologicznie to juz beda 3 lata prawie.
 
Do góry