Jaki TV FullHD wybrać w cenie do około 2500zł?

n_o_4

New member
Jaki TV FullHD (Nie 4K) wybrać w cenie do około 2500zł?

Upatrzony LG 50LF652V, ale może jest coś bardziej godnego uwagi w tej cenie?

Zależy mi na jakości i płynności obrazu, tzn żeby nie klatkował obrazu, posiadał połączenie z internetem, USB, możliwośc podłaczenia dysku, laptopa; 3D niekoniecznie.

Jak się będzie zachowywał dynamiczny obraz na wymienionym modelu LG?
I jak to jest z tym indeksem? Ten model LG ma 900, ale podobno te informacje sa nic nie warte. Jak te informacje w tym wypadku 900Hz mają się do innych modeli LG, a także innych producentów?
W sklepie mi powiedzieli żeby tylko Matryca miała 100Hz i będzie dobrze. Jak sprawdzić jaka jest matryca?
 

skorpion65sc

New member
mam podobne pytania co Ty tylko jeszcze chciałem się dowiedzieć czy Sony KDL55W755cbaep nie byłby lepszy ,czytałem że przy zbliżeniach coś tam nie gra czy to prawda?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Tak, matryca jest 100 Hz. Całe ich PQI cmi cmr motionflow ale blb to oznaczenia producentów nie nadaje się nijak do Hz matrycy. W tej kwocie ok tv.
Sony może byłby lepszy ale kwota inna. A co do tych zbliżeń, że co nie gra? To dokładnie co autor miał na myśli? Kwestia sygnału? Ustawień? To tak jakby powiedzieć, że w Ameryce biją Murzynów. Sony ma androida z wszystkimi wadami i zaletami. Tych drugich jest jednak więcej.....
 

n_o_4

New member
Tak, matryca jest 100 Hz. Całe ich PQI cmi cmr motionflow ale blb to oznaczenia producentów nie nadaje się nijak do Hz matrycy. W tej kwocie ok tv.
Sony może byłby lepszy ale kwota inna. A co do tych zbliżeń, że co nie gra? To dokładnie co autor miał na myśli? Kwestia sygnału? Ustawień? To tak jakby powiedzieć, że w Ameryce biją Murzynów. Sony ma androida z wszystkimi wadami i zaletami. Tych drugich jest jednak więcej.....

Ta 100Hz matryca odnosi się do tego wymienionego LG 50LF652V?
Coś może więcej się dowiem o tym telewizorku LG?

Polecali mi też w tej cenie Philips 40PFH6550/88,

I w sklepie mi zamiast tego wyżej LG polecali bardziej 43LF631v (CALE takie bo akurat taki mieli na wystawce)
 

Peresik

New member
Mam LG o którego pytasz od dziś i sam nie wiem co ci napisać, z jednej strony wszystko ładnie, ale czegoś mi w nim brak. Brak silverlight i flasha jak dla mnie największy minus, liczylem ne mecze z eleven przez TVN player a tu zonk ani z przeglądarki ani z Playera nie pójdzie. Miałem kupić samsunga h6400 i trochę żałuje...
 

n_o_4

New member
@Persik

W tych samsungach podobno sie kurz zbiera i powstają nieładne plamy na matrycy przez to.

A co do LG to ogólnie jak obraz? Jak płynność obrazu na scenach dynamicznych? NIe klatkuje, nie zacina?

A te wspomniane braki to do czego miały być?
 
Ostatnia edycja:
Do góry