jaki tv do sypialni

krzyzak1

New member
Witam

Zastanawiam sie nad kupnem tv do sypialni, ktora ma 3,5m x 3,5m. Tv bedzie na wprost lezacego czyli w odleglosci ok 3,5 metra od oczu. Ogladanie 99% z lozka. Glownie film, i program TV wieczorami przy malej lampce.
Z tego co wyczytalem to do kablowki (analogowej) lepiej wziac plasme. A tam mam wlasnie gniazdko kablowki (dekoder jednak zostawiam w salonie). Stad temat w tej grupie.
Pytanie do Was co najlepiej,
wg mnie to 32' wystarczy , wg mojej zony 40 cali.
TV wg mnie powinien miec wejscie USB abym mogl ogladac filmy (divix, avi) z pendriva. MOcowanie na scianie tak zeby jak najmniej odstawal.,
No i jeszcze wazne: to tv do sypialni - wiec nie chcialbym zbankrutowac.

bede wczieczny za pomoc
planuje sobie zrobic taki prezent w grudniu.

pozd
Krzyzak11
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żona ma rację :smile:.
Należy pamiętać że oczy są w fazie relaksacji. I żebyś nie wytężał wzroku powinno być 40".
Potrzebujesz do sypialni telewizor z dobrą czernią.
Poproś o prezentację modeli które spełniają Twoje potrzeby:
Sharp 40 LE 822
Samsung 40 C 8000
Panasonic 42V20.
 

damiantomek2

New member
Proponuję lg42pj550,b.dobra cena i wyposażenie.

Adrian85 propozycja za ok.2 000zł zakup przez net i LG mają już całkiem niezłe opinie.

kikiego
Sharp 40 LE 822
Samsung 40 C 8000
Panasonic 42V20.

Świetne tv ale nawet ze sklepów internetowych dużo większa kasa.
Jak zwykle na tym forum radza inni, a wybierasz TY.

Pozdrawiam
 

K.A.J.

New member
Nie ma plazm 32" ani 40". Sa za to 37" i 42" (glownie Panasonic). Rozwaz model TX-P37S20.

Szkoda tylko że taki model nie istnieje. Model S jest dopiero w 42 calach. A plazmy 32 cale wystepowały od LG, ale się wycofali :)


Do sypialni może 42c430/450 od Samsunga. Bądź jeśli to za duży rozmiar TX-P37X20 od Panasonica.
 

MRI

New member
jako, że tematów o TV do sypialni jest sporo, podepnę się do tego topicu, przeszukałem forum, starszych tematów nie ma co brać pod uwagę, ponieważ modele są juz niedostępne.
Od 15 lat uzywam 14" sony kineskop :)
W moim przypadku, sygnał (jak narazie) wyłącznie SD.
Oglądanie wyłącznie w ciemności, wiadomości, publicystyka, filmy.
Optuje przy 32-40" LCD choc plazmy nie wykluczam
Co jest tu najbardziej trudne, ze względu na zmianę wystroju sypialni -kolor srebrny:)
Co możecie polecić?

i jeszcze sugestia zony... najlepiej imitacja stali nierdzewnej, bo tv ma być również elementem dekoracji ;)
 
Ostatnia edycja:

suprnowa

New member
Ja mialem podobny dylemat,w salonie mam plazme Samsunga,ale z racji tego iż chciałem aby TV zajmował mało miejsca i był energooszczędny,kupiłem sobie"LED" Samsunga 32 cale.Moim zdaniem w zupełności wystarcza,zajmuje mało miejsca,a wymagania miałem podobne jak Ty.
 

szpaku00

New member
ja bym polecił 29" Haiera LE29C810C. Nie zbankrutujesz przy zakupie, a do sypialni bardzo dobrze się nadaje ten odbiornik. Raz, że ma ledowe podświetlenie i dobre kąty widzenia, a dwa to jest kompatybilny ze standardem VESA, więc bezproblemowo umieścisz go na ścianie. Resztę Twoich wymagań też spełnia, ma duża ilość wejść/wyjść w tmy oczywiście usb z funkcją nagrywania/odtwarzania.

Sam mam w domu dwa odbiorniki od Haiera (ten i mniejszy, 22") i jestem zadowolony. Dodatkowo w salonie trzymam już dość dużą plazmę innej firmy i takie trio w pełni mnie zadowala :)
 
Do góry