Jaki tv do ps3?

DOMEL9

New member
Bez reklam
szukaj plazmy panasonica - sa 42 ale jak za dużo to 37 - nawet używane warto poszukać do 2tys.
i nie baw się w żadne lcd led sred :cool:
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
jest jeden plazmol wart uwagi - LG32pg6000 - glanc model ja osobiście go używam - teraz to rarytas i trudno go trafić - popróbuj w marketach może albo jakąś używkę - LCD ci nie polecę nigdy - co do rozmiaru to jeśli nie masz miejsca to je zrób yhyh bo będziesz zadowolony a 37 cali to nie duża różnica. Pokombinuj :popcorn:
 

ivi

New member
Panowie, czy PANASONIC TX-P42CX3E to dobry wybór do PS3?? Już czytałem że tak, ale wolę się upewnić...
Ewentualnie co innego możecie polecić tak do 1600zł, najlepiej tak 37"
Fajnie by było jak by był FullHD, ale wiem ze wszystkiego mieć nie można :p
I jeszcze jedno, nie musi to być koniecznie plazama...
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
dobry wybór - innego jak plazma panasonika nie ma :popcorn: 37 już nie trafisz za dużo w tej cenie - może na allegro ale wiadomo...
 
Ostatnia edycja:

ivi

New member
Tylko właśnie kolega mierzył dokładnie miejsce w którym ma stać tv, i niestety nic większego nie wejdzie... W sensie że nic większego niż 37"... Się chłopak napalił na tego panasa, ale niestety...
 

gam3r

New member
Też szukam TV do ps3. Czy ktoś może gra na LCD i potwierdza, że nie warto ? Raczej nie kupię plazmy bo miejsca mam ledwo na 32 cale i po 2 plazma bierze więcej prądu - a przy grach trochę czasu się spędza...
 

gam3r

New member
Wiec pozostaje LCD cena ok 2000 zł

Zastanawiam się nad Samsungiem LE 32 C 630 / 650 lub jakiś Sony - jaki model polecacie ? Ewentualnie Sharp Aquos
 

gam3r

New member
Inputlag ? Poczytam dzięki za info.

A myślenie w ten sposób, że konsola od Sony - to będzie lepiej działać z TV Sony ? Czy raczej się tym nie sugerować ?
 

gam3r

New member
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga 32 C650. Pierwsze wrażenie jest pozytywne, bawię się teraz z ustawieniami (a trochę tego jest).

Jak na razie to nie zauważyłem żeby smużyło podczas grania.
 

alabuz

New member
Posiadam od niedawna plazmę Panasonica G30E. Obraz jest świetny, ale niestety jest spory lag. Gram praktycznie tylko w NBA 2k11 i tam precyzja jest niezbędna. Nic w tym telewizorze nie ustawiałem, po prostu podpiąłem kablem hdmi i odpaliłem konsolę. Może muszę coś zmienić w ustawieniach? Jakieś rady?
 
Do góry