Jaki TV do ok 3 000 zł. 42-47'

emrowa

New member
Witam
Szukam tv do ceny około 3 tys. zł. Jestem otwarty na plazme jak i led.
Obecnie zainteresowany jestem modelami:
- PHILIPS 46PFL5507
- Samsung UE46ES6100
czy 42'
- Philips 42PFL6007K
- Panasonic TX-L42ET5E
może plazma
- PANASONIC TX-P42ST50E
oczywiście jestem otwarty na inne propozycje

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5-4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu jak 2 osoby to na wprost jak więcej to reszta bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? jeszcze nie ustalone
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okno na strone południową, z lewej strony tv, posiadam rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? kineskopowy 32' THOMSON bardzo wysoki model
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? internet (najlepiej WIFI lecz nie koniecznie), smart tv, USB (podłaczenie pendrive), 3D (nie jest to priorytet)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfra + (pakiet optimum HD)
10.Jakie urządzenia ? laptop, pendrive
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 3-4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? film, bajki, serial, sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak lecz w rozsądnej ilości (jest laptop)
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile ? narazie nie planuje, lecz dzieci rosną
16.Preferencje co do marki ? jak najmniej awaryjne:-o
17.Preferencje co do wielkości ? 42-47'
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? awarie, zła jakosc obrazu (w tym sd kanały), brak płynnosci,
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 3 tys. zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie jest to priorytet lecz ...
 

Rumcyk27

New member
Witam w klubie, widzę, że jest nas więcej mających ochotę skorzystać z zakupu tv na święta. Ja drapię się po głowie z Philipsem 42pfl6007 ewentualnie Toshiba 42vl963 im więcej czytam, tym więcej mam wątpliwości
 

bseweryn7

New member
Witam w klubie, widzę, że jest nas więcej mających ochotę skorzystać z zakupu tv na święta. Ja drapię się po głowie z Philipsem 42pfl6007 ewentualnie Toshiba 42vl963 im więcej czytam, tym więcej mam wątpliwości

Witam w klubie również jestem na tej drodze zakupu jednak po dzisiejszym wypadzie stwierdzam ze toshiba jest bardzo fajna ale nie do każdego pokoju gdyż błyszczy się powłoka cholernie i odbicia są bardzo duże niestety bo też mam do wyboru coś miedzy Panasonic TX-L42ET5E a Philips 42pfl6007 i na boku nie oficjalnie toshiba (taki miał być czarny koń:-D) jednak w moim pokoju za dużo światła dla takiej powłoki, jednak muszę wybrać mniejsze zło. Uważam że nastaw się na jakość jaka tobie odpowiada a nie na bajery ja odpuściłem cały ten smart tv na rzecz donga, np; Panas 2690 plus dong taki jak chce 300zł i jest full funkcyjna maszyna chodź jeszcze wachm się nad Philipsem przez właśnie opinie Kiki'ego. na pewno nie patrze na bajery tylko jakość (i cena) i tak budżet pęka :-?
 

emrowa

New member
Tak jak koledzy piszecie czym wiecej sie czyta to czlowiek ma większy mętlik w głowie. Zainteresowała mnie oferta: Philips 47PFL6007K + konsola Xbox 360 250GB + gra Halo 4 w RTVEuroAGD za kwotę 4 299 zł. jecze nie moge dodawać linków ale oferta jest dostępna na stronie sklepu,
oczywiście znacznie przekracza zaplanowana kwotę lecz jak by sprzedać xboxa to by się prawie zrównało. Czy warto?
 
Do góry