Jaki tv do oglądania meczów

WuMike

New member
Bez reklam
Tak, jak wcześniej wspomniano, najlepszym TV do oglądania sportu, w tym piłki nożnej będzie plazma - każda!

Z LCD, można by wybrać następujące modele - niektóre większe niż podany rozmiar, ale zawsze można zejść w dół, jeżeli nie ma miejsca:

Panasonic 48AS640
Smsung 48H6400
Sony 42W805B
 

Prosument

New member
Kup plazmę LG 42PN450 za 1300 zl.Uzyskasz najlepsza jakość obrazu sd i hd w czasie transmisji sportowych czyli np w czasie trwania meczów.
Podobny przykład w linku.
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/91860-telewizor-dla-studenta-1800-a.html

cytat z ceneo dotyczy poprzedniego starszego modelu plazmy LG.

Najpierw jakie były moje oczekiwania:
Telewizor miał być tani, do ogladania głównie TV ze słabego sygnału kablówki SD (MMedia), czasami jakiś film Divx. Jako, że leżał w szafie stary komputer stacjonarny nie chialem odbiornika TV z LAN'em - wolę internet niz te okrojone usługi oferowane w modelach z "internetem".

Jako ze mam sygnał TV słaby (poprzednio na CRT 20'' bez rewelacji) wyeliminowałem z rozważań LCD i FULL HD a wybralem Plazmę HD Ready (podziekowania dla HDTV-Forum) - i powiem tak - nie zawiodłem się, obraz zupełnie dobry jak na taki sygnał (jakość sygnału pokazywania przez odbiornik w opcjach strojenia to 30-40% - cokolwiek to znaczy) można ogladac. Opcje dostosowania obrazu pozwoliły na ustawienie właściwych parametrów. Dźwiek całkiem niezły.

Odtwarzanie filmów z Pen Drive'a - bardzo dobry PLUS. Nie wiem jak LG 42PT353 to robi ale ten sam film Div'X na moim laptopie (17" full HD, LED) wyglada dużo gorzej niz na tym TV.

Podłaczenie kompa przez HDMI -super. Klawiatura i mysz bez kabli, leżę na kanapie i sie w internet gapie :).
Dla zainteresowanych napiszę (ja się zdziwiłem), że mozna uzyskać wyższe rozdzielczości niż natywna matrycy TV- wyglada załkiem nieżle w grach - ja testowałem 1600x900 - jest OK.

Witaj digitalus.Człowiek katarynka w pełnej krasie.I dalej poleca coś czego nikt nie chce produkować.Co ty zrobisz w przyszłym roku?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Tak, jak wcześniej wspomniano, najlepszym TV do oglądania sportu, w tym piłki nożnej będzie plazma - każda!

Z LCD, można by wybrać następujące modele - niektóre większe niż podany rozmiar, ale zawsze można zejść w dół, jeżeli nie ma miejsca:

Panasonic 48AS640
Smsung 48H6400
Sony 42W805B

42w805 z 50hz matrycą do oglądania sportu?
W tej cenie na pewno warto Panasia AS640 i Toshibę L7453 rozważyć - w wersjach odpowiednio 40/48 i 42/47" - zmieszczą się w budżecie.
 

lukanior

New member
Ja myślałem też o sony 42w829b ale wyczytałem ze tam nie ma funkcji upłynniacz obrazu czy cos takiego nie da sie tego reczne ustawić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To będziesz miał extra telewizory:
- Philips 42PFS7509
- Panasonic 42 AS750
- Toshiba 42 L 7453
 
Do góry