Jaki TV do 5 tys?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to masz spory wybór - bo odległość wybacza wiele:
Sharp 46 DH 65
JVC 46 S 90
Philips 47 5603
Toshiba 46 xf 350 / 351
Sony 50 a 656
 

joker1983

New member
Dziękuje za odpowiedź Kiki, ale po przemyśleniu kierował bym się bardziej w stronę 40-42 cali, oglądałem przed chwilą u sąsiada 46 cali i wydaje mi się lekko za duży jak na odległość 3,5 metra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg mnie nie masz racji.
Podałeś że posiadasz extra sygnał - to wielkość jest desygnowana na całym świecie. Chyba że pokój mały - to zupełnie inny problem.
 

joker1983

New member
Może i masz rację, ale ja jednak zostanę przy 40-42, mimo, że na początku pisałem od 40-46 cali. Aktualnie oglądam na sharp 37xl2e i chciałbym jakiś TV, który zagwarantuje mi nie tylko zmianę wielkości, ale także poprawę jakości oglądania.
 

skylla1

Member
Bez reklam
joker1983 napisał:
Aktualnie oglądam na sharp 37xl2e
Poczekaj rok, dwa na nowe technologie. Nie sądzę, aby jakikoliwek obecnie sprzedawany tv w rozsądnej cenie mógł wnieść istotną, czy w ogóle zauważalną poprawę odbioru względem tego co masz.
 

viera

New member
lcd jaki...

wlasnie dostalem czasopismo ;Paskie ekrany dobry dzwiek/2009
sa tam testy wielu modeli LCD I Plasmy oraz opis kalibracji tv lcd oraz wiele innych ciekawych zagadnien +plyta cd... warto poczytac, a bedziesz zorientowany co wybrac...
 

viera

New member
jaki lcd wybrac

w sklepach W&W są dostępne katalogi sprzetu rtv Sharp oraz duzy wybor tv SHARP ... nie wiesz co wybrać to popatrz jak to odbiera.
Odwiedzilem dzisiaj dwa sklepy z RTV ... CO schodzilo?
37 calowki i mniejsze 32''...ludzie nie sa zorientowani co kupywać ...tak bardzo sa potrzebne katalogi aby kazdy mogl miec jakas orientacje co wwybrać i jakie zalety ma kazdy ze sprzętow ,niestety tylko sporadycznie niektore sklepy maja wystawione katalogi prodoktow ... szkoda..
 

joker1983

New member
Dziękuje Wam za odpowiedzi. Zacząłem się dziś mocno zastanawiać nad zakupem Sony 40W4500. Wydaje mi się, że to najlepszy zakup w kwocie do 5 tys.
 
Do góry