Jaki TV do 2000 zł

Rudellandy

New member
Witam. Szukałem na różnych stronach i forach jaki zakupić telewizor 37" - 42" do maksymalnej kwoty 2000 zł i jedyną opcją jaka mnie zainteresowała jest telewizor Philips 37PFL5405H. I tutaj mam do was pytanie. Czy taki telewizor jest warty ceny czy można kupić jakiś lepszy za taką samą cenę. Jeżeli nie jest wart ceny to jakie modele polecacie?
 

don111

Banned
nie ma czegoś takiego jak najlepszy tv we wszystkim, przejrzyj resztę tematów i zobacz jakie trzeba podać warunki aby polecić konkretny model tv
np jeśli ktoś ogląda samą telewizję to lepszy obraz dostanie na LG 42PT353 za 1400zł, w dodatku 5 cali gratis
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za mało danych.
Podaj proszę jakie masz warunki w pokoju ?
Jakie masz potrzeby ?
Jakie masz oczekiwania?
 

Rudellandy

New member
Pokój ciemny, odległość oglądania 2,5-3m . TV głównie do oglądania filmów HD i z komputera czasami gry ( Minecraft w 3D, obecnie gram na samsung 223BW- super efekty). Znalazłem fajny tv za 2150 zł - Philips 40PFL5605 H z pełnym podświetleniem LED, może mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat tego modelu. Dlaczego przeglądam philipsy, brat ma starszy model 37" chyba z 2009r i bardzo ładnie mu gra. Jestem otwarty na propozycje, byle max do 2300, i najlepiej z odbiorem osobistym w stolicy. Dziękuje Wam za pomoc :)
Co do oczekiwań to wiadomo że za takie pieniądze to rewelacji nie będzie, ale chciałbym żeby obraz w filmach był w miarę przyzwoity, chociaż nie gorszy niż w moim LCD 22" samsungu 223BW.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy takich warunkach sięgałbym po :
Sharpa 40LE 630
Panasonica 42U30
Panasonica 42 E 30
Toshibę 42RL833
 

Rudellandy

New member
Dzięki za szybką odpowiedź. Z tych co podałeś to skłaniałbym się ku panasonic-owi ale TX-L37E30E bo zmieszczę się w kwocie 2300, ma niski pobór energii i jest łatwo dostępny. Mam jeszcze taką prośbę żeby wytłumaczyć mi jak dziecku w czym philips 40PFL5605 jest gorszy od innych tv, np. od tego panasonica, parametry podane przez producenta są przecież dobre.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To się dobrze zastanów bo zakup na lata. I będziesz żałować po miesiącu ze nie kupiłeś większego do Twoich warunków.
 

don111

Banned
Pokój ciemny, odległość oglądania 2,5-3m . TV głównie do oglądania filmów HD i z komputera czasami gry
przy tej odległości to bardziej pasuje min. 46' do sygnału HD, filmy to kierunek plazma
ja bym wybierał między Panasonic ale 42S30, większy, tańszy i lepszy od E30 (w ciemnym pomieszczeniu) lub większy LG 50PV350 (HD na 50' wynagrodzi ciut słabszą jakość od Panasonica)
 

Rudellandy

New member
Po pierwsze tak dużego tv nie mam gdzie postawić ani powiesić zmierzyłem i wejdzie tv do 40", po drugie plazma była by dobrym wyborem gdyby nie pobór prądu - powyżej 200W.
Więc wybór padł na TV LED PANASONIC TX-L37E30E
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Po pierwsze tak dużego tv nie mam gdzie postawić ani powiesić zmierzyłem i wejdzie tv do 40", po drugie plazma była by dobrym wyborem gdyby nie pobór prądu - powyżej 200W.
Więc wybór padł na TV LED PANASONIC TX-L37E30E
ok, nie zmieści się więc nie ma sprawy
natomiast pobór prądu to nie >200W (jak pisze w danych, to maksymalna wartość) tylko niewiele ponad 100W (średni), zastanawia mnie że tak patrzycie na pobór mocy a nie zwracacie uwagi na to, że do wcale nie lepszego LEDa w stosunku do plazmy trzeba zawsze na starcie dopłacić i to niemało, akurat na kilka lat prądu za darmo...
 

bielikk

New member
Bez reklam
Po pierwsze tak dużego tv nie mam gdzie postawić ani powiesić zmierzyłem i wejdzie tv do 40", po drugie plazma była by dobrym wyborem gdyby nie pobór prądu - powyżej 200W.
Więc wybór padł na TV LED PANASONIC TX-L37E30E



Rudellandy jeżeli nie kupiłeś jeszcze tego Panasa to go NIE KUPUJ !!! TO NAJGORSZY tv JAKI WYPRODUKOWAŁ PANASONIC - PODAJĘ STRONĘ Z TESTEM TEGO TV - TEST DOTYCZY WSZYSTKICH PRZEKĄTNYCH TEGO MODELU

Panasonic Viera TX-LF32E30

KUPUJ PHILIPSA - ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE PHILIPS "ROBI" NAJLEPSZE TV W KAŻDEJ KLASIE CENOWE W PORÓWNANIU Z KONKURENCJĄ.
 
Do góry