Jaki tv? Cena sprawa drugorzedna

nolimit

New member
Witam

Jaki polecacie kupic teraz TV? Jakiego producenta?

Czy oplaca sie kupowac tv z 3d? Sa jakies ciekawe modele bez okularow bo wg mnie okulary to jakas porazka.

Lepszy jest TV LCD czy LED (co to w ogole jest bo widzialem ze teraz sa takie w sprzedazy)

Max 46 cali

Na co zwrocic uwage? Zeby byl dobry obraz jasnosc jaka musi byc zeby mozna ogladac nawet w pelnym sloncu. Ogolnie tv ma byc do ogladania - czyli obraz musi byc dobry, bajery tez by sie przydaly ale obraz najwazniejszy. Czy na tv smart tv mozna przegladac internet (wszystkie strony czy tylko wybrane jak np youtube?)

100 hz musi byc, co jeszcze?

Jest jakis TV juz w budowanym dyskiem do nagrywania programow, zatrzymywania itd? Tv bedzie podlaczony pod tv naziemna i chce zeby byla mozliwosc nagrywania programow bezposrednio z tv z jednego pilota.

Pozdrawiam

Sporo lat temu poleciliscie mi TV toshibe i do dzisiaj jestem z niej bardzo zadowolony, takze mysle ze i teraz cos dobrego doradzicie ;)
 

nolimit

New member
A te 3d bez okularów też lipa ?

Bo te z okularami to wiem ze trzeba siedzieć dokładnie naprzeciwko żeby było dobrze widać itd

a czy te polecane tv maja dysk ze można nagrywać programy ?
 

Disto

New member
Bez reklam
3D to nie lipa, również to z okularami. Jest jakiś model toshiby 3d bez okularów. Kosztuje pewnie ze 25 klocków, ale skoro "no limit"... No i wątpię czy jest dostępny na naszym rynku. Te polecane pewnie nie mają dysku, ale w czym problem dokupić dysk zewnętrzny do nagrywania programów ?
 
Ostatnia edycja:

nolimit

New member
Nie tak dawno był reklamowany tv 3d bez okularów chyba lg jeśli dobrze pamiętam. Nie kosztował 25 tys ok 10 chyba jak nie mniej. Ale to 3d to nie jest mi potrzebne. Grunt żeby tv miał dobry obraz na zwykłych programach tv naziemnej.

A toshiba już nie polecacie ? Jak kupowałem kilka lat temu to był na forum szał na toshiba. Pogorszyły się ?

Wolałbym jakiś tv z już wbudowanym dyskiem a nie dołączać żeby była dostawka w postaci dysku. Nic takiego nie ma ?
 

Disto

New member
Bez reklam
Dostawka ma ten plus, że można odłączyć jak się nie używa i przez to wydłużyć żywotność mechaniki dysku. Wbudowany dysk raczej cały czas będzie kręcił talerzami. LED to też LCD, ale podświetlane ledami a nie świetlówkami, a więc energo oszczędniej !
 
Ostatnia edycja:

nolimit

New member
Chodzi mi ocenę w tym sklepie forumowym audiovideo ale tam nie ma podanych cen dlatego pytam tu. Skoro już pytam o opinię to kupię że sklepu forumowego.
 
Do góry