Jaki TV 60-65 cali do 8000zł?

onliner

New member
Witam

Mój wysłużony telewizor Samsung LE46N87BD dobrze sprawował się przez lata, ale nadszedł czas by wymienić go na nowszy i większy model.

Interesują mnie modele od 60 cali wzwyż. Optymalnie byłoby 65 cali, ale w budżecie do około 8000 zł takich nie znalazłem. Telewizory plazmowe mnie raczej nie interesują.

Skłaniam się bardzo ku modelowi LG 60LA740S za 7300 zł. Przede wszystkim lubię firmę LG, mam z niej tablet i kino domowe, posiada technologię Miracast, pasywne 3D (wątpię żebym polubił migające okulary), świetny design. W zasadzie byłem już prawie pewny swojego wyboru, ale postanowiłem jeszcze zaciągnąć opinii ;)

Czy ten telewizor LG będzie dobrym wyborem? W tematach raczej przewijał się ten model 55", czy jest jakaś ciekawa alternatywa dla 60" wersji?
Spotkałem się na forum z propozycją Sharp LC-60LE857E, ale jakoś nie jestem przekonany do tej firmy i nie ma on Miracast.




1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? około 40 m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4-5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na kanapie i fotelu, raczej na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? siedząc na kanapie to z tyłu (na telewizor) i z lewej strony, są rolety ale telewizor musi być zdatny do użytku także w dzień
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung LE46N87BD
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ?
3D, Wifi, Miracast (chcę wyświetlać w prosty sposób materiał z telefonu i tabletu), dobre kolory
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ?
NC+, laptop, dysk twardy z filmami (jeśli jest taka opcja)
10.Jakie urządzenia ?
Dekoder Pace z Cyfry, kino domowe LG
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? Kilka
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Podejrzewam, że prawie wcale
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Raczej nie
16.Preferencje co do marki ? LG, Samgung, Sony w tej kolejności
17.Preferencje co do wielkości ? 60-65 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? teatralny efekt po "ulepszeniu" obrazu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ~8000 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? tak, pasywne
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Witam

Mój wysłużony telewizor Samsung LE46N87BD dobrze sprawował się przez lata, ale nadszedł czas by wymienić go na nowszy i większy model.

Interesują mnie modele od 60 cali wzwyż. Optymalnie byłoby 65 cali, ale w budżecie do około 8000 zł takich nie znalazłem. Telewizory plazmowe mnie raczej nie interesują.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową

Witam,
jeżeli Twój TV ma matową matrycę to każdy będzie Cie denerwował oprócz Sharpa LE857.
Ten TV jest najlepszy w tym co najważniejsze -obrazie, dźwięku również.
Dokupiony do niego Blu Samsung BD-F6500 da mu najlepszy smart TV na rynku i zaspokoi Twoje potrzeby (miracast itd).
Obecnie Sharp zwraca 1000 zł. więc na Blu starczy ok 500zł.

To TV z wyższej półki LCD, jedynie gdybyś chciał się przesiąść na PDP
to ST60 będzie dla niego godnym rywalem z wymienianych.

Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oferta jest do 15.01.
Napisz na PW dostaniesz Info.

Klienci, którzy w czasie trwania promocji zdecydują się na zakup 60-, 70-, lub 80- calowego telewizora Sharp AQUOS LED 3D z technologią Quattron serii LE857E mogą odebrać gwarantowany rabat w wysokości: 1000 zł., 2000 zł. lub 3000 zł. – w zależności od wielkości ekranu wybranego telewizora. Na uczestników promocji czekają także nagrody – Apple TV®. Aby odebrać cash back i wziąć udział w konkursie o Apple TV®, należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

WIĘCEJ NIŻ SMART

Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART dotyczy wszystkich modeli telewizorów Sharp z aktualnej oferty, nieobjętych promocją SMART CASH BACK. Każdy, kto dokona zakupu telewizora Sharp i weźmie udział w konkursie, ma szansę na wygraną - Android Dongle TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji na platformie Android. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie Sharp i po podaniu niezbędnych danych, przesłać do Sharp kreatywne zdjęcie swojego nowego telewizora marki Sharp.

Obie promocje trwają w okresie 22.11.2013 – 15.01.2014. Akcje wsparte zostaną kampanią radiową w sieć stacji Eurozet, oraz kampanią BTL.

Za przygotowanie layoutów promocyjnych oraz strony internetowej Sharp odpowiada agencja Mediatouch. Spoty radiowe przygotowała agencja Essenzia.

Szczegóły akcji promocyjnej, lista modeli telewizorów objętych akcją i jej regulamin znajdują się na Sharp Polska - Sharp oraz www.smart-cash.tv.
 
Do góry