Jaki tv 55 cali ~3000 pln

pasik88

New member
Uszanowanie :)
Noszę się zamiarem zakupu telewizor, w kwocie około 3000 pln i im więcej czytam mam większy mętlik w głowie, proszę o fachowe porady. Na chwilę obecną myślę o tym, iż ważne patrząć przyszłościowo by był 4k, miał 55 cali oraz chyba skłaniam się ku androidowi. Spodobał mi się taki model Philips 55PUS6401, ale może ktoś wymyśli coś fajniejszego, pozdrawiam Bartek.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - prostokąt 3,5x5,1
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - 2- 2,5
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-2 czasem więcej
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? - na wprost i bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? -z boku, mocno nasłoneczniony pokój
7. Jaki masz obecnie telewizor? - Panasonic Viera plazma 42 cale
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? -
- bardzo dobrą jakość obrazu, żywe kolory,
- aby można było zrzucać ekran smartfona, laptopa bezpośrednio na ekran TV bez kabli
- 4k
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? - satelitarny
10 Jakie urządzenia ? - laptop, pendrive, smartfon
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - w tygodniu ok 6 godzin, weekend 10h
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? - tak, często
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - filmy, seriale,programy muzyczne, motoryzacyjne, czasami sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - tak
15. Czy zamierzasz grać w gry -nie
16. Preferencje co do marki? - Nie mam sprecyzowanej, ważne żeby cena szła w parze z jakością
17. Preferencje co do wielkości? - 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - wyblakłe kolory,brak płynności obrazu,
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - głównie wieczorami lecz sa dni że leci cały dzień
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 3000 zł
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? - Gdy jest już przestarzały
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? - tak
 

suchy0070s

New member
KDL55W755C kupiłem kilka dni temu, sprawdziłem w menu serwisowym, jedno włączenie tv przeze mnie na liczniku, data produkcji .....10.2016.
 
Do góry